SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl Mety 200 tabs.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17352
bo co to jest 100 tab mety...
czego się spodziewałeś

na parę tygodni mety naprawdę nie trzeba wykupować apteki supli i osłonek

a te hmb to wyp****** i się nie przyznawaj nikomu, że kupiłeś ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeszcze nic nie jest kupione :) ogólnie szukałem kreatyny i znalazłem w packu z HMB i pomyślałem że kupię, ale skoro mówisz że g**** to zostanę przy samej kreatynie :) a tak na boku to jaką polecasz? tabs czy w proszku?

po pierwszym cyklu nie było szału więc dlatego teraz pomyślałem nad czymś bardziej rozbudowanym (wykluczając iniekcyjne - jakoś mam do nich uprzedzenie, a pozatym nie mam bladego pojęcia o aplikowaniu itp. więc po prostu się za to nie biorę)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 247 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5466
może dieta za słaba, jesli profil aktualny.
Ja osiągnąłem wymiary i wyniki większe od Twoich na kreatynach bez problemu.


Zmieniony przez - Lvkaz w dniu 2012-02-15 18:35:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zakładając ze cykl będzie wyglądał tak:
1-6 do20mg ed
to w zamian clomidu zakup ATD i łykaj góra 3-4tyg po 25mg jako odblok

przy dawkach wyższych jednak radziłbym clom przez 7 dni po tabsie dziennie
niebierze się mety całej dawki na raz ale rozbija wciagu dnia najlepiej co 5-6 godzin bo czas póltrwanie tyle wynoisi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17352
ja na 'spadki' nie schodzę z bomby po prostu
po paru 'cyklach' myślę każdy prędzej, czy później dochodzi do takiego wniosku

lepiej pojechać miesiąc, czy dwa na testE 250mg e7d, ew. dorzucić proviron 25-50mg ed zamiast truć się clomidami itp, p******ić się ze spadkami, ch**owym samopoczuciem i resztą sajdów

no chyba, że myślisz, że zrobisz 2 cykle w życiu i Ci starczy (to się szybko przekonasz, że zawsze będzie za mało)
takie moje 3 grosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
profil jest pisany na odpier***

jedynie waga i wzrost się zgadzają wymiary nie wiem jakie mam ( nie chcę się przestraszyć mierząc :) ) teraz miałem pół roku przerwy, dlatego chcę pierwszy miesiąc na samych suplach...

carmeloXD jak już pisałem nie mam bladego pojęcia o żadnych sterydach iniekcyjnych bo poprostu nigdy się tym nawet nie interesowałem...może i bym coś zażucił ale nie mam pojęcia co z czym jak i gdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4442 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32878
Cycu19911
A co powiecie na taki cykl?:

4 tyg. HMB
6 tyg. meta
6 tyg. Creatyna
6 tyg. Meta

no i później może jakaś creatynka żeby spadków za dużych nie było :)


Ja bym zrobil tak jak to robi wiekszosc i sie sprawdza

1-6 meta 30mg ed (10mg co 8h)
5-12 kreatyna (przynajmniej 10g ed)
7-9 clomid 50mg ed

I po tych 12 tyg mozesz poleciec znowu to samo.
1

C19 H28 O2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mihan powiem Ci że wygląda to całkiem ciekawie, i jak narazie to chyba będzie najlepsza opcja :) i co cykl muszę się odblokować tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17352
@Cycu
to lepiej szczerze pojedź sobie Enana teścia, jak nie chce Ci się kłuć za często na razie - e3d, e4d 250mg będzie elegancko, możesz to ciągnąć ile chcesz, dorzucisz sobie jakieś środki wg uznania po czasie, zmniejszysz teścia, dorzucisz cokolwiek innego w strzykawę, co jakiś czas oral jak metka i też będzie wesoło

podsumowując - ja zacząłbym od teścia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
3 tyg clomu to gróba przesada
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ripped Tabs TR co na PCT

Następny temat

Malay Tiger Mix + Doktor Omnadren

WHEY premium