SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl Antek Iran Hormone + Winko

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 269 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17868
Antek szybka masa moze nie za ciekawa a winkoo ubicie tego i silaaa... Oczywiscie do tego odzywka typu bialko i witaminy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 308
Wal kreatyne odrazu po... ja bym wino rozkrecal zacznij od 20, w srodku cyklu 50 pod koniec znowu 20mg a antka to troche malo masz no ale tez rozkrec. Zacznij jak dojdziesz do 50mg z winem i skonczysz rowno jak z winem zejdziesz do 20mg.. powinno byc git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
antka sobie daruj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
pomyśl o wątrobie malutki

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 269 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17868
Wydaje mi sie ze dawanie winka po 50 mg to troche duzo bo jednak wydaje mi sie ze winkoo lepiej dziala w srednich dawkach niz w zbyt duzych czy malych. Na dzien dzisiejszy nie mam zadnych problemow zdrowotnych czy to watroba czy cos. dlatego moze tez zdecydowalem sie na tabsy i mysle ze nie lykajac jakis wielkich dawek nie bedzie zle z watroba... dla pewnosci mozna jeszcze wziac jakis Hepatil i udac sie na kontrole do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 308
ale wes pod uwage ze masz undera... jako ze jest z atomic labs a nie apteczne to bym rozkrecil do 50mg bo inaczej efekty slabiutkie, wiem bo bralem i paru zjaomych tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7493
Jak chcesz giga masę i chcesz brać tego antka to może do niego dasz omena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 269 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17868
Ogolnie to mialem miec Stanoxa ale byla nagla zmiana planow... Ogolnie kumpel bral wlasnie to winko i mowil ze jest naprawde ok. Masowo za duzo nie poszloo ale po winku sie nie ma co spodziewac wielkiej masy ale silowo bylo bardzo dobrze... Dynx jak juz mam antka to trzeba go zjesc. A z tym omenem do to co proponujesz ?? Bo ja obecnie jestem u siasiadow na zachodzie a towar z Polski biore bo tutaj to lipa totalnaa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30054
wino atomika ma niewiejcej niz 5 mg zawiodlem sie.

scantel za to rozniosl mnie

Zmieniony przez - Cycu_ś w dniu 2010-04-20 19:05:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
daj foto tego antka bo duzo walkow krazy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc z odblokiem

Następny temat

Antek ze stormem i shock terapia

WHEY premium