SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl 4 probem z wackiem!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13586

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668
..do GDC . powiec mi jedno tepy cwoku , co spowodowalo ze zaczynasz udzielac sie akurat na tym forum , po co sie tu wogole zalogowales??? Znam kilku takich pedalkow jak Ty , jestes zero nic nie znaczysz w swoim srodowisku i jedyny sposob zeby zablysnac , to usiasc przed klawiatura i ******lic glupoty w internecie , bo w taki sposob jestes oddzielony niewidzalna bariera od bazposredniej krytyki z rozmowcami (typowy przyklad przegranego frajera , ktory boi sie zycia i ludzi).Napisales ze czasami wpadniesz na silke i pomachasz gryfem , wiesz co mi sie wydaje ...a) ..chodzisz na silke zeby popatrzec na prawdziwych meszczyzn , bo sam masz za slaba psychike zeby zmusic sie do konkretnego treningu , i zrobic z siebie faceta.Dlatego ******lisz tutaj o tym jaki to Ty przaciwnik kosow jestes. b) ... jestes pedalkiem i chodzisz na silke zeby pomarzyc , poogladac i zaspokoic swoj chory umysl , a tutaj wyrzywasz sie za to ze "koledzy " z silki maja takie zero jak Ty w dupiee.
To czy ktos koxuje , czy nie jest to indywidualna sprawa kazdego z nas , kazdy sam dla siebie podja taka a nie inna decyzje.I uwierz mi takie cos jak Ty nie ma najmniejszego prawa osadzac , czy oceniac zadnego z nas za podjete decyzje . Zamiast ******lic smutki i i nas umoralniac , zajmij sie czyms pozytecznym , podetnij sobie na przyklad gardlo i udus sie wlasna krwia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 124
widze ze zagrałem na kompleksach szanownych macho :)
Dobra nie udzielam się.. nic nie wiem..
rzeczywiscie nie chodze na silownie - wolę freediving..
Jak wogole wiecie o co chodzi.. co do pedałów..
to chyba wy na siowni sie macacie i podniecacie waszymi mięsniami..
więc wiecie ;) tak trzymac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 587 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9932
paszeŁ won gnoju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 124
Widze buraki ze elokwentne jestescie. gnój pedał to maksimum waszych wyzartych przez te gówna p-brainów.
Żałosne dziecioki.
Wszedł bym z wami w głupią gadkę ,ale to nie mój poziom!!!!
Szkoda mi czasu.
k*** sportowce sie znalezli.. z bazaru....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
GDC jak taki silny jestes pochwal sie swoimi wynikami , stazem , wymiarami itd .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1395 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23780
hah spojrzcie na jego profil ... toć to informatyk-flegmatyk mi sie kojarzy informatyk z chudzielcem zakomplexionym ,zgarbionym w okularkach ślęczącym przed klawiaturą w dodatku jak wy mowicie - pedal hah katastrofa,

proponuje wejdz na jakas stronke www z fotkami paknietych koxów ,wsadzic sobie h-uj-a do stacji dyskietek i sformatowac powinno cie zaspokoic na jakis tydzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158996
Kazdy uczy sie na swoich bledach...

Jeden koksuje ponad miare i budzi "respekt" bo taki ma cel...inny czyta latami o saa zanim sie wezmie za branie ich...zaczyna od malych dawek,obserwuje..notuje...rozumuje...kazdy ma inny cel i kazdy z Nas jest inny...jak ktos powie ze ludzie bioracy saa to d****e to z takim kims nie ma co dyskutowac...bo albo nie ma pojecia o tym,albo jest zazdrosny ...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 124
dziecioku .. mam 120 kg wagi i 195 cm wzrostu. Gdybys poczytal trochę moich postów dowiedzialbys się ze bawię sie we freediving i ze silownia jest mi potrzeban nie dl atej waszej swiętej masy (z resztą której mam za duzo) a dla kondycji serca (we freedivingu liczy się jak najmniejsza ilosc uderzen serca - a tego jest mniej im lepszą ma się kondcję)
A znac sięnie trzeba by wiedziec ze sterydy szkodzą. Trzeba bylo się trochę pouczyć. KAzdy lekaz przepisuje jak najmniej leków które posiadaja sterydy, pytanie o szkodliwosc sterydów na medycynie to najprostrze pytanie na roku - bo sterydy maja KAZDE działanie nieporzadane.. ale nie
wy wiecie lepiej.
ALe czego sie spodziewac. Banda niedouków osiedlowych obszyczławkowiczów. Dlaw was informatyk jest pomarszczonym gejem. z resztą jak kazdy czlowiek który skonczyl cos wiecej niz wy.. o co nie trudno.. bo podstawówe i OHP to nie trudno ukonczyc.
Zyjcie sobie dalej w swiecie fantazji ze to nie szkodzi. Latajcie po siłowni z igłami złamanymi w tyłkach, z impotencją. Szkoda mi was.
Wiecie po co tu napisalem. Bo mi was szkoda .
Marnujecie sobie zycie. Ale widzę wy wiecie lepiej...
metkowi narkomani...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to wklej te swoje 120 bo chetnie bym zobaczyl jakiprocent tej masyto masa tluszczowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 124
duzy procent. Wiem o tym i nie robie z siebie szwarcenegera.
ALe na pewno nie mam kompleksów ze jestem za mały czy spasiony.
Bo przy takim wzroscie wygladam po prostu jak duzy kawał miesa. :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

** TARCZYCA **

Następny temat

jaki cyklik??????

WHEY premium