SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl 4, jak to zrobić?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Wiadomo badania badania...ale jesli czujesz ze ok tugonia po cabaserze czujesz sie gorzej to moze podatny na wysokie wybijanie prl i jak na moje oko mozesz sprobowac w ciemno dac te pol tabsa e7d
Wysoka prl raczej nie powinna miec wplywu na stagnacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 358 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14640
Ruszyło chyba, wygląda na to że stagnacja przełamana po zmianie treningu i dodaniu mety ini. Natomiast jest inny problem. Mianowicie znów libido coś słabsze, sprzęt tak działa na pół gwizdka od kilku dni. Jutro rano idę na badania Prolaktyny i Estradiolu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Świerzak167
jutro rano idę na badania Prolaktyny i Estradiolu.
i wtedy bedzie mozna gadac,moze poszlo e2 lub prl do gory bo dawka ia czy cabaseru za mala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 358 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14640
Wyniki badań:
Prolaktyna 5,35 (norma pomiędzy 4,04-15,20) Tak że to wygląda dobrze
Estradiol 122,6 (norma pomiędzy 11,30-43,20)

Badanie robiłem w dzień wbijania omnadrenu (i oczywiście mety też, bo meta codziennie) przed zaszczykami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 358 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14640
może poczekać i nic nie robić? Z początkiem cyklu miałem nawet estro ponad 150 i też taki problem z libido, a potem estro samo spadło do 70 z haczykiem.

Co sądzicie? Czy dawać ia czy czekać na razie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
wydake mi sie ze to juz Twoja decyzja zalezna od tego jak Ci sie funkcjonuje i czy mozwsz tak funkcjonowac dalej

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
wydake mi sie ze to juz Twoja decyzja zalezna od tego jak Ci sie funkcjonuje i czy mozesz tak funkcjonowac dalej


Zmieniony przez - czellista w dniu 2018-06-21 11:39:04

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 358 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14640
no jak sam by spadł ten estrogen po tygodniu to nie ma problemu... Tydzień czy dwa to da się przetrzymać, ale czy w ogóle estrogen ma szanse sam spaść w tym wypadku? Mam ia w domu normalnie, ale jeśli by nie trzeba było kolejnych tabletek ładować to może lepiej. Jeśli nie ma szans na to że samo estro spadnie to nie ma na co czekać i biorę ia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Mi samo estro nie spadlo nigdy
Zbijalbym e2 jaki masz ia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 358 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14640
Etadron 25mg (takie coś)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hormon wzrostu

Następny temat

Cykl, a pryszcze

WHEY premium