SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl + Mala Relacja+Fotki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1232
dobrze jest masa,bede sledzil temat,a tak poza tematem,w jakim miescie siedzisz w ie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 289 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8120
siema tomek ja jestem z limerick Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
91szefo sam sie zastanow zanim cos napiszesz.. To ma dlugosc miesnia do objetosci ze przy jego dlugich lapach i dlugich miesniach te 43 wyglada jak 41 u osoby o niskim wzroscie. Jak podrosniesz jeszcze z 7-8cm tak przynajmniej do 187 to sam zobaczysz. pozdro

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
91szefo
Co ma długość mięśnia do objętości zastanów się zanim coś napiszesz.
Dla mnie też to nie wygląda na 43 lecz wiadomo że to tylko zdjęci i nie odzwierciedla w pełni..



Haha tyle ma że u mnie 43 to konkretna łapka a u gościa 190 cm cienki patyk. Zastanów się zanim coś napiszesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
Hubert81

Haha tyle ma że u mnie 43 to konkretna łapka a u gościa 190 cm cienki patyk


dokladnie!!

Punkty odniesienia, proporcje sie klaniaja.

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 148 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1882
bo ten 91szefo to dzieciak co myśli że wszystko wie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 346 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2901
z tego co tu widze to autor pokolei z kazdym sie wykloca... zaraz burdel sie zrobi a nie relacja z cyklu.. haahha

Agorivin Depot

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Napisałem tylko że nie wygląda na 43 cm . Ale nie stwierdziłem że tam niema ich a tutaj niektórzy się pospinali jak baranie jaja wietrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 366 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10244
Nie zgodzę się z wami, mój znajomy ma 44 cm w łapie ja to samo z tym że on wzrost około 190 ja lekko ponad 180 i u niego wygląda to znacznie lepiej i masywnie przez to że długość mięśnia jest większa optyczni wygląda to lepiej. Jeszcze trzeba brać pod uwagę to z jaką dokładnością wykonuje ćwiczenia i jak dobrze rozciągnął mięsień bo w przypadku autora widać że biceps nie jest do końca dobrze rozciągnięty i przez to wydaje się mniejszy bo tylko na samym środku jest dobrze zbudowany.. A dwa że trzeba brać pod uwagę całe ciało i zachować proporcje, fakt że u wysokiego który nie zachowa proporcji może to gorzej wyglądać. Ps. postaram się zrobić zdjęcie lecz nie obiecuje i zobaczycie jak to wygląda u mnie a u mojego kolegi pozdrawiam..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2992
Tomek 24irl ja z ie tez hah z Letterkenny ;) w srode beda nowe zdjecia ;d cisne cisne z masa ile wlezie! moze i masz racje zle rozciągnięty biceps popracuje nad nim lepiej zobaczymy czy da to jakies rezultaty ;) co do diety prawie dopieta na maxa.

Nie Ma Op*****lania Sie!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYKL REDUKCYJNY, POMOC, SUGESTIE,

Następny temat

Tren i prop

forma lato