SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cut Fat !!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 28970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 471 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8052
Co do bólu w kolanach. Miałem (mam nadzieję, że czas przeszły jest tutaj uzasadniony!) problem z lewym kolanem. Glukozaminy nie testowałem. Cissus działa na 100%. A co do Animal Flex - jest jakiś problem z tym suplem na rynku w tej chwili po interwencji Sanepidu - coś z salmonellą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3358
Jak się pojawił ból wg mnie mocny (nie mogłem swobodnie wsiąść do mojego nieskiego auta), zrobiłem przerwę na tydzien i zacząłem brać glukozaminę. Pewnie pomogła bardziej przerwa. Ale następnym razem (oby nie) wezmę pod uwage ten Cissus.
A co do salomonelli ... uważaj :). Miałem nieszczęście widzieć osobnika zatrutego, w takim wypadku w ziemie radze zakupić podgrzewaną dechę, w lecie klime w WC-ecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3358
Pytanie :

Wnosił ktoś z was na pokład samolotu białko w proszku ?
Bo za pół kilo "vanilla coki", to mnie mogą potrzymać az sprawdzą co to, ewentualnie zmuszą mnie do wyrzucenia torby białka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Dokładnie tak jak mówisz. Lepiej przesyp do jakiegoś opakowania plastikowego i wsadź białko do głównego. Żeby Ci nie wyrzucili wszystkiego do śmietnika jak kiedyś babie przede mną perfum haha ;D jej mina bezcenna do dziś!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3358
Misiek_masownik
Dokładnie tak jak mówisz. Lepiej przesyp do jakiegoś opakowania plastikowego i wsadź białko do głównego. Żeby Ci nie wyrzucili wszystkiego do śmietnika jak kiedyś babie przede mną perfum haha ;D jej mina bezcenna do dziś!


Perfumy kiedyś mi poszły w Paryżu do śmietnika, kobieta zaczęła mi wyrzucać wszystko z podręcznego i coś bętać po swojemu. Poprosiłem inglisz, to mi odpowiedziała tu jest Francja i się mówi po francusku, j** wszystko do kosza !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
To prawda Francuzi są zakochani w swoim dziwnym języku, angielski to zuooooo ]
A co do tych perfum to jak Ci zabiorą jakieś Pumy czy inne Adidasy to fajnie, ale tej babie wyrzucili chyba dosyć drogie perfumki Channel- no chyba, że kupiła na ryneczki za 5 euro ale nie sądze :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3358
u nich wszystko to zło, współpracowałem z nimi przez rok, stare dzieje...
Ciągle się dziwie, że ten ich przemysł jako tako hula.
Najlepszy tekst jaki słyszałem, że trzeba się uczyć francuskiego bo większość cywilizowanego świata w nim mówi, zapytałem gdzie ...... Afryka Północna ...
A co do pachnideł, jak się nie uważa to się traci :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3358
Jestem out of home tak więc streszcze 2 dni.

Dzień 8/ trening

Poniedzialek, koniec opierdzielania się po niedzieli !!!!!


Dieta

1. 6:45 : jajecznica na maśle + płatki owsiane + cebula
2. 11:30 : chleb razowy + kurczak
3. 15:30 : kurczak + basmanti + warzywa + oliwa
4. 19:00 : kurczak + basmanti
5. 22:00 : nabiał + warzywa

Trening

Martwy ciąg (15 / 15 / 15) [40 / 40 / 40]
Thrusters ze sztangą (15 / 15 / 15) [25 / 25 / 25]
Podciąganie na drążku (8 / 8 / 6) - z podporka
Wyciskanie sztangi na ławce skośnej (15 / 15 / 15) [35 / 35 / 35]
Wyciskanie francuskie sztangi (15 / 15 / 10) [20 / 17 / 17]

Po treningu : Orbitrek 25 min.

Suplementacja

Omega 3
Bialko


Zdjęcia tych ciekawszych posiłków z Dnia 8.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3358
Dzień 9

Delegacja dzień 1/4 - Skandynawska prowincja

START DOM 10:30 - auto - samolot - samolot - pociąg - autobus - KONIEC HOTEL 20:37

Prawidłowo utrzymane tylko sniadanie i kolacja, dieta się rozsypała !!! W podróży troche mięsa na lotnisku, bulki razowe z lufthansy, obiad w pociągu ... i ser biały na kolacje. Wszystko spozywane, mądrze bez mega tlustych frytków i fastfoodów.

Dieta

1. 9:00 : jaja + chleb razowy + warzywa
2. 22:00 : nabiał

Trening

brak

Suplementacja

Omega 3

Zdjęcia tych ciekawszych posiłków z Dnia 9. - brak

P.S.
I like it !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3358
Dzień 10

Delegacja dzień 2/4 - Skandynawska prowincja

Zimno, hektolitry kawy, zimno i jeszcze raz zimno.
Dieta nie utrzymana.
Śniadanie dobrałem według diety, niestety była jajecznica zimna i jaja na mięko. Max wciągne 2 takie, oczywiscie z 3 i 4 był problem, zapijałem kawą :) .Na obiad szaszlyki z piersi z kurczaka pieczone na ostro z miodem do tego mega duzo warzyw. Póżniej 200g jakiegoś mięcha, nie moglem rozszyfrować co to, w smaku jak baranina. Na kolacje miałem zjeść jakiś nabił w sensie ser, ale zapiłem maślanką niskotłuszczową około 0.5l.
Aaaaaaaaaa i wciąłem dużą czekoladę 225g z orzechami ......, żeby nie bylo, że oszukuje !
W zimie tu brakuje warzyw !!!
Na kawowe pogaduszki, w sensie spotkania, zabezpieczyłem się słodzikami :) Mają cholernie dobrą kawę, ale bez słodzika nie pójdzie (foto).

Dieta

1. 7:30 : jaja + chleb + masło + warzywa.
2. 11:30 : kurczak + warzywa
3. 17:30 : jakieś mięso
4. 19:30 : maślanka waniliowa

Trening

brak

Suplementacja

brak - w pośpiechu nie spakowałem Omegi3

Zdjęcia tych ciekawszych posiłków z Dnia 10.

P.S.
Zimno
Byłem tu od września do grudnia, 3 miesiące. Przechodząc koło Fitness World, się zastanawialem dlaczego nie zrobiłem redukcji tutaj. Fak, mialem no limit na jedzenie, fajny domek, kuchnie.....
Mądry Polak po ....




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Notoryczny grubas prosi o radę - duża redukcja

Następny temat

Śniadanie

WHEY premium