SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cro Cop nie zawalczy z Ralek Gracie na Dream 4

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 458 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5966
Nie ma sie co klucic na temat Crocopa, dla jednych sie skonczyl dla innych nie, nic nie wiaodmo ,przeciez tak naprawde oid poczatku kariery w k1 byl caly czas w czolowce wygrywal np. z remym bonjaskym ,markiem huntem, peterem aertsem a on sam nie mogl jakos zdobyc pasa mistrzowskiego. Troche to smutne ze meczyl sie tyle lat i mu sie to nie udawalo,ale w koncu w 2006 roku zasluzenie wygral a przeciez juz wtedy wiele osob pisalo ze juz mirko sie skonczyl ze mial tyle okazji ze juz wiecej ich nie bedzie mial, i co? postawil na sowim i wygral, takie jets moje zdanie i nie chce sie tu sdprzeczac bo i tak zawsze bede mirasa bronil, od malego byl moim idolem i chce zbey tak zostalo,ja w niego POPROSTU WIERZE ,kazdy ma swojego idola i chce zeby jego idol wygrywal wiec klucenie sie na temat czy crocop jest dobry czy kiepski nie ma sensu ,ja mu zycze jak najlepiej a co wy o nim sadzicie =wasza sprawa

pozdro/

Zmieniony przez - .MIrko. w dniu 2008-06-08 14:54:21

... Nie ma rzeczy nie możliwych , Jest Tylko brak ambicji ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
No luz, ale przecież nie każdy MUSI go lubić?

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5648
Wygrał bo zabrakło Fedora

"La vendetta e nostra"
"Ból jest tymczasowy, Duma jest wieczna"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
zabrakło,nie zabrakło...ale byli inni,skoro byli lepsi jak to ktoś napisał to aż dziw ze CroCop to wygrał...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6590
Cóż, Mirko sie przyzwyczaił do Japońskiego ringu i tamtejszego podejścia do rywalizacji, z resztą sam Wand mówił, że walka w klatce to inna bajka. Poza tym te durne przepisy odnośnie dopingu...przecież te wszystkie komisje antydopingowe to nic innego jak tylko ciepłe posadki dla kolesi otoczenia kongresu...czy im zależy na bezpieczeństwie zawodników, zakazując im koksu i np. kolan na ziemi...kto jeszcze w to wierzy...dostają kasę z budżetu państwa i muszą się wykazać coś robiąc i wymyślają jakieś d****izmy. W Japonii zawodnicy mieli dać widowisko a co i jak to już nikogo nie interesowało.

Nie ma "nie mogę", jest tylko "nie chce mi się".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
ja mimo wszystko jestem za tym żeby te kontrole były i to nawet w zaostrzonej formie.Dlaczego? Bo chyba w każdym sporcie są,więc jeśli mma jest sportem to powinny w nim obowiązywac takie same zasady jak w każdym innym sporcie.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
a ja jestem wrogiem kontroli i uważam że w sporcie zawodowym nie powinno ich być - dlacego ?bo to jedna wielka obłóda i mydlenie oczu.Wszyscy biorą i beda brać jak ktos mysli że na czysto można coś osiągnąć na takim poziomie to jest naiwny.Wiekszym problemem jest sędziowanie , układy i wynagrodzenia dla zawodników.

Zmieniony przez - Alg w dniu 2008-06-13 00:25:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6590
Na zapytanie "Czy gdybyś miał zostać rekordzistą, mistrzem świata itp, ale byś za 5 lat zmarł to byś się na taki układ zdecydował" 99% sportowców odpowiedziało TAK. Jeśli sami chcą brać i dawać widowisko to po cholerę mają o tym decydować osoby trzecie. Jakoś chirurga zabiegówkowego nikt nie chce "chronić" przed poświęcaniem się dla zawodu.

Nie ma "nie mogę", jest tylko "nie chce mi się".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
bo to jedna wielka obłóda i mydlenie oczu.Wszyscy biorą i beda brać jak ktos mysli że na czysto można coś osiągnąć na takim poziomie to jest naiwny

owszem. Biorący zawsze bedą o krok do przodu w stosunku do wszelakich kontroli,ale to nie znaczy ze mamy sie zupełnie poddac i nic nie robić...


Jeśli sami chcą brać i dawać widowisko to po cholerę mają o tym decydować osoby trzecie


O wielu kwestiach takich jak eutanazja czy aborcja też sami nie mozemy decydować(w większośći rozwiniętych krajów na świecie) i co,mamy to zmieniac bo sami mamy prawo o wszystkim decydować?

Jakoś chirurga zabiegówkowego nikt nie chce "chronić" przed poświęcaniem się dla zawodu.

nie jestem w temacie lekarskim,o co chodzi z tą ochroną chirurgów?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
żle mnie zroumiałeś mi nie chodzi o to że bioracy zawsze są o krok do przodu tylko o to że w praktyce nie jesteś w stanie przejść przygotowań do samej walki bez koksu , ponadto przeważnie szuka sie kozła ofiarnego tak dla ściemy że coś sie robi - albo powinno sie badać wszystkich albo nikogo.Sport zawodowy jest pracą a nie czymś co robimy dla zdrowia.bez koksu prędzej staniesz sie kaleka w SW niż bez niego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Popek - FIRMA : WYWIAD DLA SFD.PL/FIGHT24.PL

Następny temat

UFC 85 - wyniki

WHEY premium