SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cro Cop: "Wanderlei nie ma charakteru..."

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Mulambo a w którym miejscu ktośnapisał, że Waldemar nic nie umie?

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 333 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9261
Silva ..Można powiedzieć ,że jest żywa legendą w tym sporcie,jeżeli miałbym kiedykolwiek mówić co prezentuje ten człowiek to to jest własnie prawdziwe vale tudo.CC dobrze broni sie przed zejsciami , skutecznie boksuje i kopie.No to będzie taka konfrontacja kick box obrona przed obaleniem vs vale tudo.Stawiam na
Silve i bardzo możliwe ,że znokautuje CC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Na papierze faworytem jest CC. I ja osobiście tez uważam, że Mirko ma większe szanse na finał. Kibicować jednak będę Wandowi i mam nadzieję, że mimo skazywania go na porażkę pokaże dobrą walkę.
Szkoda tylko, że zwycięzca tej walki (kto by nim nie był) będzie na z góry przegranej pozycji w finale...

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 385 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3284
Napisalem, ze "troche" wyolbrzymilem cala sytuacje. Nikt nie napisal, ze Wand nic nie umie, bo to by byla jakas herezja. Chodzilo mi o to, ze jakby ktos nieobeznany to przeczytal to by wyszlo na to ze CC zmiecie Wanda bez najmniejszego problemu. W parterze CC faktycznie jest lepszy choc specjalita od tej plaszczyzny nie jest. Natomiast jesli chodzi o stojke to moim zdaniem na pewno nie ma miedzy nimi roznicy klas, jak to niektorzy pisali. W ogole nawet ich stojke trudno jest porownywac, bo maja zupelnie inne style. Wand jesli uzywa nog to glownie w klinczu, CC... no coz tego jak sie posluguje nogami chyba nie trzeba opisywac. Ogolnie rzecz ujmujac sadze, ze walka bedzie wyrownana i raczej skonczy sie decyzja, bo obaj, mimo roznych styli, prezentuja podobny poziom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1984
Wilk80: niekoniecznie zwycięzca CC-Wand będzie z góry przegrany w finale. Minotauro-Barnett to również będzie bardzo ciężka walka. Josh jest w niesamowitej formie, co pokazał w walce z Aleksem. Zwycięzca Minotaruo-Josh także będzie mocno zmęczony...

"Tak się wk..wiłem, że poszedłem poćwiczyć moim ulubionym młoteczkiem",
"Mówiłem mu: stary, CroCop ci j**nie i pójdziesz spać" - E.Fedor

http://youtube.com/results?search_query=pudzian czyli koks po polsku&search=Search 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1055
Muszę przyznać, że jestem mocno rozdarty przed tą walką Bardzo lubie jednego jak i drugiego, i nie mam pojęcia któremu będę kibicował licze jedynie na walkę która poziomem będzie odzwierciedlać umiejętności obu.
Tu dwa HL:


Wanderlei


Mirko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Mulambo ja na prawdę nie wiem jak się mam odnosić do Twoich wypowiedzi... Crocop lepszy w parterze od Wanda? To pewnie dlatego Wand tak dążył do gleby w pierwszej walce, a Crocop pozwalał mu wstawać...

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6077
""Niewątpliwie jest lepszym parterowcem od Silvy i tutaj może szukać swojej szansy na wygraną. ""
kolega to pisze o osobie ktora jak sie mowi prezentuje poziom niebieskiego paska na glebie??
wand mistrzem parteru nie jest, ale bez przesady, na chwyty poskladal by mirka dosyc szybko i dosyc bolesnie, podwejrzewam. :)
Blad robia wszyscy obstawiajac wynik walki kierujac sie sympatiami. Nie lubie mirka, calkiem dobrze trawie silve, ale uwazam ze wygra mirko, wg mnie decyzja (byc moze split).
pozdrawiam
Y.
P.S. juz nie moge sie doczekac.

Nic nam nie zrobisz! Masz prawo wybierać,
Możesz nam pomóc, możesz nas wybawić
Lub czekać dalej i śmierci zostawić...
Śmierć nie jest straszna - umiemy umierać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obaj mają podobny parter, skuteczne techniki obronne, kończące niekoniecznie tak dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 385 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3284
"W ostatnim czasie świetne umiejętności w obronie na ziemi - nawet mistrz G'n'P Fedor nie był w stanie solidnie go obić na glebie.
", "Do tego widać co siła nóg może zdziałać w parterze - z łatwością zrzucił z siebie nogami niemal stuczterdziesto kilogramowego Watermana. Świetna celność.", "W pierwszej walce CC nie mając pojęcie o walce na zasadach pride świetnie bronił się przed stompami.", "Niewątpliwie jest lepszym parterowcem od Silvy i tutaj może szukać swojej szansy na wygraną."

Od samego poczatku odnosilem sie od Waszych wypowiedzi i na nich opieralem swoje. Natomiast za ostatniego posta przepraszam, piszac o parterze chodzilo mi o to, ze CC bardzo dobrze potrafi sie bronic przed zejsciami do parteru.

Ja sie nie chce wypowiadac, bo Wand jest jednym z moich ulubionych zawodnikow i raczej nie bede obiektywny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Roger Gracie w MMA-co o tym sadzicie.

Następny temat

ufc 65: Liddel vs Silva czy Liddel vs Ortiz 2 :/

WHEY premium