SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cro Cop: "Wanderlei nie ma charakteru..."

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 714 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6525
mirco do boju, do boju, do boju!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4626
nie wiem co Cro Cop wymysla bo moim zdaniem kazdy kto ma odwage wejsc na ring i walczyc ma charkter i jest kims wyjatkowym:D ale to wszystko dla atmosfery pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1984
Robert C: i jak niby wykorzysta tę wiedzę ? O kontuzji nogi CC świetnie wiedział specjalista od leg-locków Minowa i specjalista od judo Yoshida. I co zrobili ? Tym bardziej jak to wykorzysta Wand ? Będzie mu deptał po stopie ?

grom1234: Obejrzyj sobie walki Silvy z prawdziwymi twardzielami jak Hunt, Arona czy Yoshida i obiektywnie przemyśl sprawę. Równie dobrze można powiedzieć że Mirko wyjdzie do ringu i wygra z Silvą jednym highkickiem, bo widziałem jak wygrał w ten sposób z Dosem Carrasem jr, Vovchanchynem i Aleksandrem Emelianenko.

"Tak się wk..wiłem, że poszedłem poćwiczyć moim ulubionym młoteczkiem",
"Mówiłem mu: stary, CroCop ci j**nie i pójdziesz spać" - E.Fedor

http://youtube.com/results?search_query=pudzian czyli koks po polsku&search=Search 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1240 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8095
Joanna Mosz RAcja :-]]]

Mirko JEDZIESZ z GORYLEM hehe nie lubie Silve ale jest świetnym wojownikiem i to trzeba przyznac

"Gdy Ty Sie Op*****lasz Ktos Inny Trenuje By Skopac Ci Dupe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
"Obejrzyj sobie walki Silvy z prawdziwymi twardzielami jak Hunt, Arona czy Yoshida i obiektywnie przemyśl sprawę. Równie dobrze można powiedzieć że Mirko wyjdzie do ringu i wygra z Silvą jednym highkickiem, bo widziałem jak wygrał w ten sposób z Dosem Carrasem jr, Vovchanchynem i Aleksandrem Emelianenko." - Niebęde spekulował i się zastanawiał, swoje adnie wyraziłem. Wand go pokona i TYLE. KONIEC

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatnio ogladalem walke Cro Copa z Silva z 2002 roku na eurosporcie(gdzies po polnocy)-jesli chodzi o techniki bokserskie wiekszy zasieg rak mirko na niewiele mu si tam zdał przy agresji i dynamice wyprowadzania ciosow przez silve-ogolnie cro cop wolal przystac przy kopnieciach w kazdej plaszczyznie(z ktorych kilka idealnie weszlo pod łokiec zostawiajac je.itne since) niz mlynku na piesci.
Z jednej strony wanda potrafi jak malo kto sprowadzic walke do partetu,z drugiej strony cro cop za.ebiscie twardo stoi na nogach.
Mysle ze wynik bedzie otwrty do konca walki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1984
Hehe. To się okaże.

"Tak się wk..wiłem, że poszedłem poćwiczyć moim ulubionym młoteczkiem",
"Mówiłem mu: stary, CroCop ci j**nie i pójdziesz spać" - E.Fedor

http://youtube.com/results?search_query=pudzian czyli koks po polsku&search=Search 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Napewno się okaże.

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9058
Moze podzielimy sie na 2 obozy i zrobimy ustawke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Crocop to dzis zuepłnie inny zawodnik niż wtedy. W poprzedniej walce Crocop stawiał pierwsze kroki w MMA i nieporadność jego w walce z Silvą aż raziła. Uważam, że teraz nie będzie się dawał tak podejsć

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Roger Gracie w MMA-co o tym sadzicie.

Następny temat

ufc 65: Liddel vs Silva czy Liddel vs Ortiz 2 :/

WHEY premium