SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Creatine mega caps 1250 + co ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1750

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 296 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9675
To jest porostu strata kasy na kreatyne i tak bedziesz miał duze przyrosty na sucho , dopiero jak poczujesz ze słąbo idzie wtedy kreatyna. Skup się na treningu i porządnym jedzeniu!!!

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść NIEPOKONANYM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
chłopaki dobrze doradzają nie opłaca ci się przy takim stażu kupować kreatyne bo nie odczujesz jej działania

sam swoją pierwszą kreatynę zjadłem przy moich początkach z siłownia spodziewając się że będę po cyklu wielkim pakerem, oczywiście się zawiodłem, bo nie potrafiłem wtedy jeszcze odpowiednio trenować, jak i odżywiać się

Białko i carbo jako uzupełnienie diety, której pewnie za bardzo nie masz może być, zawsze to jakieś dodatkowe kalorie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 478
co mugłbym jeszcze kupić do tego białka i carbo żeby były szybsze efekty ??

Zmieniony przez - ktos15 w dniu 2008-01-10 15:14:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1328
Hmmm masz złe podejście do siłowni. Myślisz że pójdziesz na trening i na następny dzień będzie 2 cm więcej w łapie. Efekty przyjdą z czasem, nie koncentruj się się na efektach lecz na dokładności treningu. Jak dla mnie nie powinieneś kupować żadnych odżywek lecz ustawić sobie dietę oraz jej przestrzegać. W tak młodym wieku nie potrzebne Ci są odżywki, nie wiem wogóle z kąd wpadłeś na pomysł z kreatyną. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Jak kropek. Masz złe podejscie. Nie myśl, że po tym białku w proszku albo carbo będziesz miał super efekty. To zamiennik jedzenia.Skup się na prawidłowym treningu i odżywianiu, efekty przyjdą. W między czasie zdobywaj wiedzę.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalacz a nadciśnienie

Następny temat

kre-alkalyn EFX, glutamina i gainer czy nitrobolon 2 powder 950g + hard mass/4 miechy

WHEY premium