SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cos nie tak :-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
rapid jest dla niej, bo ma wesele pod koniec czerwca i sie uparla, ze chce schudnac.

...mhhhmmm... ale "pod koniec czerwca" to jakby za trzy tygodnie i myślę sobie tak...

1. tak szybko to raczej mało prawdopodobne, żeby się udało radykalnie schudnąć, więc ja bym na miejscu siostry skupiła się na dbaniu o gładkość skóry, połysk włosów, opaleniznę i żeby nie nabrać ciała - to akurat jest możliwe.

2. ślub to chwila-moment, nawet nie jeden dzień, tylko kilka godzin. I TAK dla całej rodziny i wszystkich znajomych będzie wyglądać najpiękniej, bo nikt jej jeszcze w tak dostojnej sytuacji i w tak eleganckim stroju nie oglądał. I dlatego moim zdaniem nie warto teraz się męczyć [zwłaszcza rapidem, bo jak doświadczenie tasine - a i innych - uczy, nie jest to dieta dobra dla kobiet], bo te ostatnie tygodnie i dni przed ślubem już same w sobie są dość wyczerpujące.

3. jeśli nawet uda jej się schudnąć teraz, to ciekawa jestem, kto jej suknię w takim tempie dopasuje?

Pozdr,


Zmieniony przez - Uka P. w dniu 2005-06-04 22:39:03

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018
Uka znowu madrze gada w sumie 3 tyg to nic

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1769 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7568
ja naprawde was rozumiem i dziekuje za pomoc
nie mam jednak ciagle odpowiedzi na pytania. bo wiecie, do mojej siostry mozna mowic jak do Tasi (hrhr, musze jakies porownania dawac cobyscie zrozumieli
futrzak - dietka byla do poczatku czerwca ok, naprawde, przez pol roku zjezdzalismy z kcal z odpowiedniego poziomu, odzywiala sie zdrowo itd, wyniki sie za***iscie poprawily (i dobrze) ale waga i wymiary stoja w miejscu.
uka madrze prawisz, ale madrym gadaniem nie trafisz do kobiety prawie zadnej wiec i o mojej siostrze mozesz zapomniec, ze jej cokolwiek wytlumacze w ten sposob.
fakt, efki nie probowala, ale nie wiem czy to dobry pomysl.

tasia -->

tak wiec dalej czekam na pomoc

tekst roku by Qazar: "h**e sie nie ucza. Matoły j**ane"

moje CKD -> http://www.sfd.pl/temat172029/ moje foty (przed i po redukcji) -> http://www.sfd.pl/temat193733/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
uka - mam rade....przeczytaj moze tego e-book'a...dopiero potem sie wypowiadaj...

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018
trollik mialam cos napisac, obrazic sie czy cusik ale...



O Rapidzie sie nie wypowiadam !!!

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
Seewy - rok temu wychodziłam za mąż. E-book e-bookiem, a ślub ślubem.

A taska IMO powinna[ś] się wypowiedzieć o rapidzie i opowiedzieć też o doświadczeniach innych kobiet na rapidzie, bo moje cytowanie nie będzie dobre, jako że sama go nie stosowałam.

Zmieniony przez - Uka P. w dniu 2005-06-05 13:41:40

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018
mhmmm chcialam sie nie wypowiadac, poniewaz wszysko jest w Tasinym
-na mnie nie podzialal tak jak na Ciebie Seewy, ale o tym wiesz(cie), nie wiem dlaczego nie schudlam wagowo- obwodowo, w sumie do tego ta dieta ma sluzyc. ZAstanawiam sie czy ma to zwiazek z poziomem estrogenu.
Za nikogo nie chce sie wypowiadac ale wiem, ze pewna pani tez czula sie nienajlepiej i napewno nie schudla tak/tyle co TY. Koniec

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Uka mowie do tego....napisalas, ze:

...mhhhmmm... ale "pod koniec czerwca" to jakby za trzy tygodnie i myślę sobie tak...

1. tak szybko to raczej mało prawdopodobne, żeby się udało radykalnie schudnąć, więc ja bym na miejscu siostry skupiła się na dbaniu o gładkość skóry, połysk włosów, opaleniznę i żeby nie nabrać ciała - to akurat jest możliwe.


No wlasnie o to chodzi w rapidzie...generalnie jest dla takich ludzi (jak Lyle pisze) ktorzy np, za 2,3 tygodnie maja spotkanie towarzyskie, spotkanie szkolne po latach, slub itp. i chca stracic na wadze kilka kilogramow, nie zwazajac na to czy beda to miesnie, woda, tluszcz czy kosci ...obchodzi ich tylko spadek cyferek na wadze i chyba wazne jest jeszcze to, jak ona sie bedzie czula...bo chyba samopoczucie kobiety, ktora jest swiadoma ze jest gruba nie jest najwyzsze

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3950
Słowem - jest dla pulchnych amerykańskich nastolatek, które całymi miesiącami wrzucają w siebie lody i pizzę, a przed tzw. "ważnym wydarzeniem" wpadają w panikę, a w dalszej kolejności w depresję ? Następnie wchodzą na rapidową głodówkę, gubią parę kilogramów (co im zresztą i tak wiele nie pomaga, bo ich nadwaga jest rzędu dwudziestu kilku kg) i po paru tygodniach powracają do poprzedniej wagi. Czy ta dieta czymkolwiek różni się od innych głodówek z kolorowych pisemek "5 kg w weekend" ?

Ech. No dobrze, to tylko moje wstępne obserwacje. W końcu jesteś znawcą, więc nadal zakładam, że ma to jednak jakiś sens. Czy można gdzieś znaleźć program tego RFL ? Poczytałbym sobie, coby poszerzyć horyzonty...

'Mój środek się cofa, prawe skrzydło w odwrocie, sytuacja
jest doskonała. Będę atakował.' - Marszałek Francji Ferdynand Foch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
a jak sens bys chcial w tym zobaczyc?

no bo w sumie jest dla takich amerykanskich nastolatek chociaz efektywnosci temu (w miare) odmowic nie mozna (mowie na wlasnym przykladzie)

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD do treningu???

Następny temat

Rzeźba-ocena planu

WHEY premium