SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cos na pobudzenie:>

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1633 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99507
Przez ostatni rok brałem tylko white flood i nawet nawet. Cena nie gra roli. Ważne, aby klepał jak należy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak dieta wygląda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1633 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99507
Dieta kozak, do tego saa. Potrzebuje tylko czegoś przed treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
jak zależy Ci tylko na pobudzeniu to kofeina w kapsach powinna wystarczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skoro go wf nie klepał to solo kofa wątpie

poszukaj starych przedtreningowek z geranium jak; mesomorph, 1.mr, noxpiro, jack3d, ripped freak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
powiedział nawet nawet
czasami najprostsza opcja jest najlepsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Na alledrogo poszukaj sobie Gery solo do tego kofeina i bedzie pobudzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1633 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99507
Panowie napisze inaczej, mam bardzo mało czasu i zależy mi aby wejść np. w sklep sfd zamówić konkretny towar i tyle. Nie mam na tyle czasu aby szukać tych suplementów, które były ok ale juz ich nie produkują, albo bawić się w jakieś solo geranium, ważyć itd. Nie ma nic godnego w sklepie aby polecić? Coś mocnego, co braliście i polecacie? Znajomi mówią, że saw ok ale jakoś skład mnie nie przekonuje:> Może coś z usa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Craze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1633 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99507
Przeleciałem ostatnie 2 strony w tutejszym dziale i czytałem o tym, ale coś kojarzę, że kiedyś była wersja która była ok, a teraz jest nowa i słaba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Z craze jest tak ze walkow duzo jest ale jak dostaniesz orginala to jest ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko + ?

Następny temat

Dawkowanie Nursea Omnicardia

WHEY premium