SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Controlled labs-Green MAGnitude

temat działu:

Controlled Labs

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68517

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 680 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17434
dawalo rade, bardzo dobry smak produkt bardzo wydajny polecam

C'est la vie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6495
zacynam brać greena razme z trac no extreme, póki co rewelacji nie ma moge do tego dorzucić tcm??

can U keep up??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 771 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20779
skonczyłem cykl na mono i GM ,siła poszła świetnie, twardość mięsnia o wiele lepsza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1136
Siła 3/6
Wytrzymałość 3/6
Koncentracja 1/6
Pobudzenie 1/6
Pompa 1/6
Smak 4/6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziś jestem po 1 porcji Greena, jedynie co mogę narazie powiedzieć to o smaku, który jest niesamowity :)
Zielone jabłuszko smakuje jak jabłko.
O działaniu powiem za miesiać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 440 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5367
ja biore gm z no x plode narzie wziałem pierwsza porcje i musze przyznac ze smak i rozpuszczalnosc na duzy plus. Jak działa opisze za jakies 6 tygodni ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 109
Jak efekty studbiol? Bo u mnie na poleczce tez stoi no xplode i gm:) mozesz sie wypowiedziec

Strzeż Sie Syfu, Strzeż, Jak Masz Wybór To Go Bierz...:)
Miesnie wycwiczysz na silowni,jaj nie-albo sie z nimi rodzisz albo bez...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 440 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5367
a wiec ja juz jestem po 7 tygodniowym cyklu :) siła wróciła do formy sprzed marca czyli do 135 kg na klatce przy czym mam mniejsza mase wiec mozna powiedziec ze siła poszła w góre :) naprawde bardzo dobry stack duzo lepszy od storma którego brałem wczesniej. Masa poszła całkiem nieźle ale to przeciez zasługa diety. Polecam wszystkim ten produkt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pompy raczej brak i zjedzony przed posilkiem (niekoniecznie przed sniadamiem ale nawetr przed kolacja) u mnie powodowal biegunke (gdy jadlem go po posilku bylo ok) ale sila i masa poprostu EKSTRA!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12700
a jak ze świeżością? bo na zagranicznych forach czytałem że po jakimś czasie się psuje-a na razie planuje połowę wykorzystać

If you want to fly with the eagles, you can't hang out with the crows - Brock Lesnar

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Controlled labs-Black Hole

Następny temat

Controlled labs-Orange Triad

WHEY premium