SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Conor McGregor zapowiedział swój powrót do rywalizacji w 2019 roku w Oktagonie lub ringu

temat działu:

Scena MMA i K-1

Ilość wyświetleń tematu: 17324

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ja też chciałbym, żeby jeszcze walczył. Chciałbym zobaczyć jak Chabib go niszczy w bardziej brutalny sposób niż ostatnio.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ja chciałbym żeby ich obu ktoś zniszczył ale nie wiem czy to możliwe w przypadku Chabiba
Przynajmniej w LW


Zmieniony przez - Puar w dniu 2019-03-27 20:34:35

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No Chabib może zostać znokautowany. Z Johnsonnem pływał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Pływał to on jedynie przeciwko nakoksowanemu Tibau

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221406
Kazdy moze zostac znokautowany , co do Conora to jako czlowiek jest idiotą i blaznem ale jako sportowiec jest zayebisty ,ma wielkie umiejetnosci ,jego walki nie są nudne i mam nadzieje ze jeszcze nie raz zobacze go w MMA


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2019-03-27 22:36:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
pilek
Ja też chciałbym, żeby jeszcze walczył. Chciałbym zobaczyć jak Chabib go niszczy w bardziej brutalny sposób niż ostatnio.


No, chyab ze taka walka, to jasne

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC & Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

„Jeśli chce przejść na emeryturę, mogę mu w tym pomóc” – Justin Gaethje chce walczyć z Conorem McGregorem

Justin Gaethje ogłosił jaką kolejną walkę chciałby stoczyć i w rozmowie z TMZ Sports powiedział, że ma nadzieję dostać pojedynek z byłym mistrzem wagi piórkowej i lekkiej UFC Conorem McGregorem nawet jeśli będzie musiał udać się do Irlandii, aby to zrobić.

Justin Gaethje
„Teraz jest tak wiele [potencjalnych] walk, ale wydaje się, że Conor wraca, więc jestem odpowiednim człowiekiem do tej walki. Jeśli ma zamiar z kimś walczyć, to muszę to być ja.

Tony [Ferguson] też tam jest, ale on musi wrócić i się poprawić. To pozostawia Conora i mnie.

To jest najważniejsza kwestia. Chcę walczyć z nim w Irlandii, choć wiem, że w Irlandii do tego nie dojdzie. Moim marzeniem jest, aby tam pojechać i znaleźć się w takim chaosie. To jest to, co cholernie dobrze budzi mnie każdego dnia.”


Pomimo lepszych umiejętności zapaśniczych, Gaethje mówi, że nie miałby zamiaru próbować sprowadzać walki do parteru.

Justin Gaethje
„Wyjdę do walki i będę tam stał. Zamierzam go znokautować. Jeśli chce przejść na emeryturę, mogę mu w tym pomóc.

Nie liczyłbym na to, że wykorzystam zapasy. Tylko raz bym go dotknął. Obydwaj mamy te umiejętność, że tylko raz udałoby nam się nawiązać kontakt ze sobą. Kto to ku**a wie? To szalony sport. Wejdę tam i zaryzykuję. Taki chaos, chcę tego w moim życiu.”


Justin Gaethje wie, że taka walka leży w jego własnym interesie, ale nie jest pewien, czy Conor McGregor chciałby tego samego.

Justin Gaethje
„Jest wojownikiem. Wiem, że na pewno go to zaintryguje, ale on może po prostu powiedzieć, „Nie dziękuję”. Nie będzie w stanie przyjmować moich kopnięć na nogi. Gdybym chciał go zdominować w zapasach, to mógłbym to robić z nim przez cały dzień – i mogę go znokautować.

Ostatnią rzeczą, która musi być, to on na plecach sięgający nieba.”



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Z całym szacunkiem dla Geczjego, ale w stójce Rudy by go rozpykał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Jak tak dalej pójdzie, to ten kretyn już z nikim nie zawalczy Cwaniak chyba myśli, że mu wszystko wolno. Mogliby go w końcu utemperować, żeby tak nie fikał, bo już za dużo tego.


Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Conor McGregor oskarżony o pobicie w barze

Kolejne problemy prawne Irlandczyka?

Conor McGregor nie walczył w oktagonie od października zeszłego roku jednak mimo to nie schodzi z czołówek branżowych portalów. Problem w tym, że nie za sprawą wyczynów czysto sportowych a takich, których sportowiec powinien się wstydzić. IrishMirror doniósł, iż od jednego z klientów baru Marble Arch powędrowało zgłoszenie na policję o pobiciu go właśnie przez McGregora.

Cała sytuacja miała mieć miejsce 6 kwietnia. Były mistrz UFC miał brylować w lokalu jednak jednemu z gości bardzo się to nie spodobało i miał zaatakować zawodnika nieprzychylnymi słowami o jego potyczce z Khabibem Nurmagomedovem. Nie wiele później Conor miał pobić jednego z gości – nie wiadomo czy dokładnie tego, który wcześniej zaczepił go słownie. Zajście jest badane przez irlandzką policję.

To już kolejne doniesienia o sytuacjach, które mogą spowodować wiele problemów gwiazdora. Wcześniej McGregor został oskarżony o gwałt a także zniszczenie telefonu innej osoby w Miami.


Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2019-04-09 10:24:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
c***ikowi sie kokainka miesza z alkoholem w lepku, walki nie wygral od dawna to probuje walczyc w pubach z amatorami
1

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 145 w Czechach

Następny temat

Kickboxing dołączy do dyscyplin igrzysk olimpijskich!

WHEY premium