SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Conor McGregor zapowiedział swój powrót do rywalizacji w 2019 roku w Oktagonie lub ringu

temat działu:

Scena MMA i K-1

Ilość wyświetleń tematu: 17321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Starcie to pozostanie raczej w sferze marzeń - Edgar schodzi przecież do koguciej, także z logicznego punktu widzenia walka z Conorem jest dla niego bezsensowna

McGregor i tak ma wiele ciekawych opcji - najniebezpiecznejszy dla niego jest Gaethje, Holloway i Poirier, ale jakby chciał kogoś na przetarcie, to razem z Cerrone sprzedaliby pewnie mnóstwo biletów na galę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Conor McGregor Instagram

Conor McGregor pyta o datę walki o tytuł BMF i otrzymuje odpowiedź od Dustina Poiriera

Były podwójny mistrz wagi piórkowej i lekkiej UFC Conor McGregor nie daje o sobie zapomnieć i kolejny raz wykorzystuje media społecznościowe, aby zrobić trochę szumu wokół swojej osoby.

Wygląda na to, że Conor McGregor jest zainteresowany walką ze zwycięzcą listopadowej walki o tytuł BMF na gali UFC 244, która odbędzie się 2 listopada w Madison Square Garden w Nowym Jorku. W walce tej w wadze półśredniej zmierzą się Jorge Masvidal i Nate Diaz. Zwycięzca tego starcia zostanie „Największym Sku**em” w MMA i zabierze do domu nowy pas BMF.

Conor McGregor umieścił na Twitterze wpis w którym zapytał:

Conor McGregor
„Jaka jest data tej walki o tymczasow tytuł BMF?”

https://twitter.com/TheNotoriousMMA/status/1179502363264114688

Ten wpis zwrócił uwagę byłego tymczasowego mistrza wagi lekkiej Dustina Poiriera, który odpowiedział McGregorowi w następujący sposób:

Dustin Poirier
„3 lata i 10 dni temu wygrałeś ostatnią walkę. Odrób lekcję matematyki mistrzu.”

https://twitter.com/DustinPoirier/status/1179514405010247680

The Notorious szybko zareagował na odpowiedź Poiriera, wystosowując ciętą ripostę.

Conor McGregor
„Niesamowite brachu. Teraz policz moje cyfry na koncie bankowym”.

https://twitter.com/TheNotoriousMMA/status/1179517091755560976

Conor McGregor i Dustin Poirier kolejny raz wdali się w słowną polemikę, która ma źródło w walce, którą stoczyli na UFC 178. Tamtej nocy, Irlandczyk potrzebował nieco ponad minutę, aby pokonać Amerykanina przez TKO.

Swoją ostatnią walkę, Conor McGregor stoczył w październiku ubiegłego roku na gali UFC 229. Zmierzył się wówczas z mistrzem wagi lekkiej Khabibem Nurmagomedovem i przegrał ten pojedynek przez poddanie w czwartej rundzie.

Jeśli chodzi o Dustina Poiriera, to swoją ostatnią walkę stoczył we wrześniu tego roku na gali UFC 242 w Abu Zabi. Poirier zmierzył się w pojedynku unifikacyjnym z mistrzem wagi lekkiej Khabibem Nurmagomedovem, ale również przegrał przez poddanie w trzeciej rundzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Conor McGregor vs Frankie Edgar w grudniu? Obydwaj zawodnicy wyrazili zgodę

Były podwójny mistrz UFC Conor McGregor złożył wczoraj na Twitterze urodzinowe życzenia Frankiemu Edgarowi i dodał, że zobaczy z nim w Oktagonie w grudniu.

Conor McGregor
„Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Frankie, do zobaczenia w grudniu.”

https://twitter.com/TheNotoriousMMA/status/1184587893278461952

Na odpowiedź Edgara nie trzeba było długo czekać. The Answer stwierdził, że już wcześniej zgodził na walkę z McGregorem i że teraz to od Irlandczyka i prezydenta UFC Dany White’a zależy, czy tak się stanie.

Frankie Edgar
„Dzięki, kolego. Powiedziałem już wcześniej, że to już zależy tylko od ciebie i Dana White’a, aby doszło do walki.”

https://twitter.com/FrankieEdgar/status/1184596951767093249

The Notorious w odpowiedzi odbił piłeczkę do Dana White’a w kwestii zestawienia tej walki i co ciekawe, zapowiedział przekazanie całej swojej wypłaty na cele charytatywne – w szczególności na rzecz organizacji charytatywnej, która współpracuje z ratownikami pierwszej pomocy.

Conor McGregor
„No i proszę White, zrób tę walkę. Oddam moją wypłatę na cele charytatywne. Dla ratowników udzielających pierwszej pomocy. Jeden za wszystkich!”

https://twitter.com/TheNotoriousMMA/status/1184598384323256320

Conor McGregor już wcześniej wyraził zainteresowanie walką z Frankiem Edgarem, podczas wywiadu z dziennikarzem ESPN Arielem Helwani.

Conor McGregor
„Kto jeszcze jest na czele listy? Frankie Edgar jest również na szczycie listy, ponieważ ma pewne podobieństwa do Khabiba. Rusza z nogi zakrocznej i schodzi po jedną nogę. Chcę tego rodzaju podobnych walk. Ponadto, Frankie był zawsze pełen szacunku. Zawsze jest pełen szacunku. Powiedział: „Chcę powiedzieć swoim wnukom, że kiedyś walczyłem z Conorem McGregorem”.

Słysząc to, zapytaj Danę White’a – teraz wraca ten temat już od wielu miesięcy – od razu wysłałem wiadomość do Dany i powiedziałem: „To jest walka do zrobienia”. Nawet jeśli przegrał z Maxem Hollowayem w bardzo wyrównanej walce, nie obchodzi mnie to. Zwycięstwa i porażki nie mają znaczenia w tej grze. To są historie, w których wszyscy jesteśmy i podróże, które wszyscy odbywamy”.


Edgar szybko zareagował na pierwsze wyzwanie McGregora mimo, że Amerykanin zapowiada od pewnego czasu przejście do kategorii koguciej. Edgar powiedział, że będzie gotów wrócić do dywizji lekkiej, by zmierzyć się z McGregorem.

Frankie Edgar
„Wiesz, że jestem gotowy, by walczyć z Conorem McGregorem. To powinno się wydarzyć dawno temu. Wiem, że schodzę do wagi koguciej, ale dla ciebie przejdę do każdej kategorii wagowej. Kiedykolwiek i w jakiejkolwiek wadze, wiesz, że jestem dobrym rywalem”.


Należy zauważyć, że ta wymiana zdań między McGregorem i Edgarem ma miejsce w czasie, gdy McGregorowi postawiono zarzuty napaści oraz jeszcze niepotwierdzonych oskarżeń o napaść na tle seksualnym w Irlandii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Hans Gutknecht/MediaNews Group/Los Angeles Daily News via Getty Images

Dana White wypowiedział się w kwestii potencjalnej walki Conora McGregora z Frankiem Edgarem

Conor McGregor i Frankie Edgar zgodzili się walczyć ze sobą w grudniu, ale prezydent UFC, Dana White postanowił uciąć wszelkie spekulacje stwierdzając, że do tej walki nie dojdzie.

McGregor już od pewnego czasu mówił, że chce zmierzyć się z Edgarem, ale White w wywiadzie dla Boston Herald powiedział, że ta walka nie ma sensu.





Dana White
„Powiedziałem to jeszcze przed walką z Mayweatherem, że (McGregor) może nigdy więcej nie walczyć po tym pojedynku, kiedy zarabiasz takie pieniądze. Od tamtej pory walczył raz. Conor uwielbia walczyć i chce walczyć ponownie, ale walka z Frankiem Edgarem się nie odbędzie.”


Powodem dla którego Dana White mówi, że walka Conor McGregor vs. Frankie Edgar nie dojdzie do skutku, jest prosty. Uważa, że to nie ma sensu, a ponadto obydwu zawodników dzielą dwie kategorie wagowe.

Dana White
"Edgar jest o dwie kategorie wagowe niżej od niego. Edgar miał walczyć z Aljamainem Sterlingiem. Aljamain wypadł przez kontuzję. Frankie zbliża się do końca swojej kariery i może w końcu znów znaleźć się na pozycji z której zawalczy o tytuł. Walka z Conorem nie ma sensu".


Co ciekawe, Frankie Edgar powiedział, że na tę walkę z Conorem McGregorem mógłby przejść nawet do kategorii półśredniej. Chce po prostu walczyć z Irlandczykiem, zanim jego kariera się skończy.

Chociaż Dana White mówi, że Conor McGregor nie będzie walczył z Frankiem Edgarem, jest przekonany, że wróci ponownie do Oktagonu w 2020 roku.

Dana White
"Myślę, że Conor będzie walczył w przyszłym roku."


To, z kim będzie walczył The Notorious, pozostaje jeszcze wielką niewiadomą. Dustin Poirier również chce się zmierzyć z Irlandczykiem, podobnie jak Justin Gaethje z którym miał rzekomo walczyć w lecie. Z kolei McGregor wezwał do rewanżu Khabiba Nurmagomedova w Moskwie. Niezależnie od tego, jest kilka opcji na walkę powrotną dla McGregora, ale szanse na pojedynek z Frankiem Edgarem znacznie zmalały po wypowiedzi szefa UFC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Kolejna słowna potyczka Khabiba Nurmagomedova i Conora McGregora sprowokowana przez Dana White’a

Trwający spór pomiędzy mistrzem wagi lekkiej Khabibem Nurmagomedovem a byłym mistrzem wagi piórkowej i lekkiej Conorem McGregorem został odświeżony przez szefa UFC Dana White’a.

Wszystko zaczęło się od wypowiedzi prezydenta organizacji Dana White’a, który stwierdził:

Dana White
„Khabib jest teraz tym, który rządzi. Conor już nie rządzi, więc Khabib może teraz siedzieć i decydować o kolejnych walkach.”


Te słowa najwyraźniej mocno ubodły Conora McGregora, który postanowił odpowiedzieć szefowi UFC uderzając jednocześnie w Khabiba Nurmagomedova:

Conor McGregor
"Kto teraz rządzi? Twój człowiek miał ostatnio dużą, prawda? To była bardziej gala pod namiotem. Namiot w pieprzonym piasku. Wciskaj ten kit dalej. To było mistrzostwo w wąchaniu slipów".

https://twitter.com/TheNotoriousMMA/status/1185528449982717952

Niepokonany mistrz wagi lekkiej Khabib Nurmagomedov poczuł się wywołany od tablicy przez Irlandczyka, z którym wdał się w słowną przepychankę w języku rosyjskim:

Khabib Nurmagomedov-Conor McGregor
Nurmagomedov: Nie uda ci się, alkoholiku.

McGregor: Do zobaczenia w Moskwie, pi*do.

Nurmagomedov: Gwałciciele nie są mile widziani w Moskwie.


Khabib Nurmagomedov w ostatnim wpisie nawiązał od toczącej się sprawy w której zarzuca się McGregorowi gwałt. Jest to druga sprawa tocząca się przeciwko Irlandczykowi w ostatnim czasie. Inną sprawą jest ta dotycząca pobicia starszego mężczyzny w irlandzkim barze.

Conor McGregor nie walczył od czasu poniesienia porażki w czwartej rundzie przez poddanie w walce z Khabibem Nurmagomedovem na UFC 229 w październiku ubiegłego roku. Irlandczyk domaga się od tamtej pory rewanżu, ale Dana White jasno daje do zrozumienia, że teraz swoją kolej na walkę o pas będzie miał Tony Ferguson.

Khabib Nurmagomedov z kolei odniósł zwycięstwo nad Dustinem Poirierem podczas wrześniowej gali UFC 242 w Abu Zabi o której wspomniał McGregor mówiąc o gali na piachu i pod namiotem. Dzięki temu zwycięstwu, Orzeł powiększył swój rekord do perfekcyjnego 28-0 w zawodowym MMA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

mikeswick.com

Conor McGregor wkracza na terytorium wroga organizując konferencję prasową w Moskwie

Były mistrz wagi piórkowej i lekkiej UFC Conor McGregor przyleci do Moskwy, aby wystąpić na konferencji prasowej na której być może ogłosi swój powrót do Oktagonu i jak łatwo się domyślić, będzie promował pojedynek rewanżowy z mistrzem wagi lekkiej i swoim największym rywalem, Khabibem Nurmagomedovem.

Po tym, jak w zeszłym tygodniu McGregor zamieścił na Twitterze zdjęcie, na którym pochwalił się uzyskaniem rosyjskiej wizy, The Notorious wystąpi w najbliższy czwartek na konferencji prasowej w Moskwie, która zostanie zorganizowana przez stronę internetową zakładów sportowych Parimatch, której ambasadorem marki jest McGregor.

„McGregor spotka się z dziennikarzami 24 października. Jest to pierwsze tego typu wydarzenie z udziałem McGregora w Rosji. Być może wygłosi on oświadczenia o zbliżającym się powrocie do Oktagonu”, czytamy w komunikacie prasowym zapowiadającym to wydarzenie, opublikowanym na stronie internetowej McGregora The Mac Life.

Jako ciekawostkę można dodać, że McGregor wprowadził na początku tego miesiąca na rynek rosyjski swoją własną whiskey Proper No. Twelve i najprawdopodobniej będzie promował swoją markę podczas tej konferencji prasowej. W konferencji wezmą udział media i fani, którzy na pewno zapytają McGregora o jego przyszłość.

Conor McGregor w ostatnich tygodniach znowu trafił na pierwsze strony serwisów informacyjnych w związku ze stawianymi mu zarzutami w dwóch sprawach. W pierwszej chodzi o napaść na mężczyznę w barze w Dublinie, a w drugiej napaści na tle seksualnym również w Irlandii.

Ostatni raz Conor McGregor był widziany w Oktagonie ponad rok temu, kiedy to przegrał z Khabibem Nurmagomedovem przez poddanie w czwartej rundzie na UFC 229. Od tego czasu prowadzi kampanię na rzecz rewanżu. Jego pojawienie się w Moskwie może być próbą zwabienia i sprowokowania Nurmagomedova.

Z kolei mistrz wagi lekkiej ma za sobą udaną obronę tytułu w walce z Dustinem Poirier na UFC 242, którego poddał w trzeciej rundzie. Dagestański Orzeł zapowiedział, że wróci do rywalizacji w marcu i stwierdził, że McGregor musi stanąć w kolejce, ponieważ Tony Ferguson jest najprawdopodobniej następny w walce o tytuł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Chyba by chciał* żeby to była promocja jego rewanżu z Khabibem


Zmieniony przez - Puar w dniu 2019-10-21 21:46:40

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Getty Images

Konferencja prasowa z udziałem Conora McGregora w Moskwie

Dziś w Moskwie odbędzie się konferencja prasowa z udziałem byłego podwójnego mistrza wagi piórkowej i lekkiej UFC Conora McGregora.

Conor McGregor przebywa w Moskwie, gdzie weźmie udział w konferencji prasowej podczas której będzie promował swoją whiskey Proper No Twelve. Z pewnością nie zabraknie również dyskusji dotyczących kwestii sportowych i potencjalnego powrotu do Oktagonu.

Fani MMA oraz samego Irlandczyka mają nadzieję, że McGregor ogłosi dzisiaj datę swojego powrotu do rywalizacji, a miejsce nie jest przypadkowe, ponieważ Conor od dawna mówi o pojedynku rewanżowym z mistrzem wagi lekkiej Khabibem Nurmagomedovem.

Konferencja prasowa odbędzie się o godzinie 10:30 czasu polskiego.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Conor McGregor Instagram

Conor McGregor wytypował walki Khabib Nurmagomedov vs Tony Ferguson i Jorge Masvidal vs Nate Diaz

Conor McGregor podczas swojej podróży na Ukrainę oraz do Rosji rozmawiał z mediami i fanami na wiele różnych tematów w tym na tematy sportowe. Irlandczyk podjął się wytypowania pojedynków Khabib Nurmagomedov vs Tony Ferguson oraz Jorge Masvidal vs Nate Diaz.

Były podwójny mistrz wagi piórkowej i lekkiej UFC Conor McGregor uważa, że Khabib Nurmagomedov powinien być faworytem w walce z Tonym Fergusonem, nawet jeśli Ferguson stwarza poważne zagrożenie mistrzowi wagi lekkiej.

McGregor został zapytany o opinię na temat kolejnej walki Nurmagomedova z którym jak zapewnia prezydent UFC Dana White zmierzy się w pierwszej kolejności Ferguson w marcu 2020 roku.

Conor McGregor
"To będzie ciekawe, myślę, że Khabib pewnie by go pokonał. To wszystko zależy od okoliczności. Każdy może wygrać każdego dnia. Tony jest groźnym zawodnikiem. Jest też bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo twardy. Pada na deski, jego gardę można obejść, oddawał dosiad mniejszemu zawodnikowi, więc faworyzowałbym Khabiba w tej walce".


Podczas gdy McGregor faworyzuje Rosjanina w pojedynku z Amerykaninem, wierzy również, że rewanż między nim samym a Nurmagomedovem rozegrałby się zupełnie inaczej niż ich pierwsza walka w której Irlandczyk został poddany. Tym razem McGregor miałby nowe wyobrażenie o tym, jak lepiej przygotować się do tej walki.

Conor McGregor
"Myślę, że poważnie przeceniliśmy jego grappling i nie doceniliśmy jego stójki. Są więc rzeczy, które będziemy korygować. Będę mocniej atakował w grapplingu. Uważam, że wygrywałem wymianę w klinczu w trzeciej rundzie, ale było trochę za późno, trochę za późno w walce. Do tego dochodzi także mój brak zaangażowania w przygotowaniach oraz wyleczeniu kontuzji tak, jak powinienem to zrobić. Jest wiele rzeczy, które możemy poprawić i ulepszyć, gdy dojdzie do rewanżu".


Pojedynek Conora McGregora z Khabibem Nurmagomedovem odbył się w październiku ubiegłego roku i wówczas Nurmagomedov poddał McGregora naciskówką na szczękę w czwartej rundzie.

Conor McGregor został poproszony o wytypowanie, kto według niego wygra walkę wieczoru gali UFC 244 w której o pas BMF zmierzą się zawodnicy wagi półśredniej Jorge Masvidal i Nate Diaz.
Prowadzący konferencję w Kijowie zapytał "Mystic Mac’a", kto według niego zdobędzie tytuł BMF na UFC 244. Oto, co powiedział Conor McGregor:

Conor McGregor
"Myślę, że Diaz go pokona. Ma ostrzejszy boks, dużo więcej doświadczenia. Uważam, że Masvidal miał dobrą serię. Ma za sobą dwa zwycięstwa. O tej grze się bardzo zapomina, uważam, że nasz sport taki jest. Myślę, że Diaz ma wszystko czego potrzeba, żeby to wygrać. Sądzę, że jest w lepszej przestrzeni. Musisz wziąć pod uwagę to, w jakiej predyspozycji jest zawodnik, bo każdy jest najlepszy w swoim dniu, wiesz o co mi chodzi? Myślę, że Diaz go pokona".






Conor McGregor ma wiedzę z pierwszej ręki na temat rywalizacji z Nate’em Diazem z którym walczył dwukrotnie dwukrotnie w 2016 roku. W pierwszej walce na UFC 196, McGregor został poddany duszeniem zza pleców w drugiej rundzie. W drugim starciu na UFC 202, Conor zrewanżował się Nate’owi pokonując go przez większościową decyzję.

Conor McGregor nie walczył jeszcze z Jorge Masvidalem, ale Masvidal rzucał wyzwanie Irlandczykowi przy wielu wcześniejszych okazjach i jest szansa na to, że obydwaj zawodnicy spotkają się kiedyś w Oktagonie. McGregor stwierdził bowiem, że jest zainteresowany pojedynkiem ze zwycięzcą walki Masvidal vs Diaz na UFC 244.

Oczywiście, w chwili obecnej Conor McGregor koncentruje się głównie na rewanżu z jego największym rywalem, mistrzem wagi lekkiej Khabibem Nurmagomedovem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

John Locher / AP

Conor McGregor ogłosił datę i miejsce swojego powrotu do Oktagonu

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Moskwie, która rozpoczęła się z ponad godzinnym opóźnieniem, Conor McGregor ogłosił swój powrót do Oktagonu, który ma nastąpić 18 stycznia w T-Mobile Arena w Las Vegas.

Na powrót McGregora czekaliśmy od października ubiegłego roku, kiedy to stoczył pojedynek z mistrzem wagi lekkiej Khabibem Nurmagomedovem na gali UFC 229. Irlandczyk został pokonany przez Dagestańczyka naciskówką na szczękę w czwartej rundzie na tej samej arenie. Od tego czasu zarówno fani, jak i przedstawiciele mediów zastanawiali się, czy w ogóle McGregor wróci do rywalizacji, a jeśli tak, to kiedy – i wygląda na to, że poznaliśmy na to odpowiedź.

W chwili obecnej data i miejsce powrotu Conora McGregor nie są jeszcze potwierdzone przez UFC. The Notorious nie wymienił też nazwiska zawodnika, który byłby jego przeciwnikiem w walce powrotnej, ale Conor nadal kieruje swoją uwagę na rewanż z mistrzem Khabibem Nurmagomedovem, w kierunku którego rzucając kilka szyderstw w trakcie konferencji prasowej.

McGregor powiedział, ze chce tego rewanżu i on się na pewno odbędzie, ale jednocześnie dodał, że nie zamierza czekać na Nurmagomedova i dlatego stoczy walkę w styczniu. Z kolei Khabib zapowiedział swoją walkę w marcu, więc ewentualny rewanż między nimi mógłby się odbyć najwcześniej w czerwcu ze względu na obchodzony przez Dagestańczyka ramadan.

Ariel Helwani z ESPN potwierdził, że walka nie została jeszcze podpisana, ale Justin Gaethje i Donald Cerrone są liderami w wyścigu o walkę z McGregorem. Co więcej, z dych dwóch nazwisk, Cerrone zdaje się wysuwać na prowadzenie.
https://twitter.com/arielhelwani/status/1187309476740763649

Ariel Helwani
„McGregor naciskał na walkę z Frankiem Edgarem na UFC 245 zaplanowanej na 14 grudnia, ale negocjacje zakończyły się fiaskiem, ponieważ UFC nie chciało tej walki. W rzeczywistości nawet nie było w planach zorganizowania gali PPV w styczniu, ale kiedy stało się jasne, że McGregor jest gotowy do powrotu, ustalili datę 18 stycznia.”

https://twitter.com/arielhelwani/status/1187310013926297602

Ariel Helwani
„McGregor chciał wrócić na galę zaplanowaną na 14 grudnia, ale to nie miało sensu z finansowego punktu widzenia, ponieważ mają już tam zestawione trzy walki o tytuły mistrzowskie. McGregor postrzega rok 2020 jako „sezon”. Chce stoczyć trzy pojedynki w przyszłym roku: 18.01 – zwycięzca Masvidal/Diaz, a następnie zwycięzca Khabib/Ferguson.”

https://twitter.com/arielhelwani/status/1187310459109679106

Zarówno Justin Gaethje jak i Donald Cerrone byli już przymierzani do walki z Conorem McGregorem i obydwaj walczyli ze sobą we wrześniu. Z pojedynku zwycięsko wyszedł Gaethje, który pokonał Cerrone przez TKO w pierwszej rundzie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 145 w Czechach

Następny temat

Kickboxing dołączy do dyscyplin igrzysk olimpijskich!

WHEY premium