SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Conor McGregor o rewanżu z Mayweatherem, walce z Malignaggim w MMA, obronie pasa i innych opcjach

temat działu:

Scena MMA i K-1

Ilość wyświetleń tematu: 6132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SzK
Paradoskalnie dla Floyda walka w MMA to nie najgorszy pomysł...
Może i nie najgorszy. Lepszym byłby rewanż w boksie. Będzie powtórka z rozrywki. Floyd zwycięża.Statystyka w boksie się poprawia. A i kasa byłaby chyba większa niż w MMA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Nie wiem czy większa niż w MMA. Pierwsza walka nie zgarnęła kokosów, a ci, którzy zakupili tamtą walkę kupią pewnie i tą w innej formule. Do nich dołączy szeroka rzesza fanów MMA i ludzi chcących zobaczyć jak bokser radzi sobie w tej formule, a obecnie jest ona popularniejsza niż tradycyjny boks. Oczywiście ponowny pojedynek bokserski wchodzi w grę, ale ja będąc na miejscu Floyda nie robiłbym tego - mniejszy zysk, znów trzeba się przygotować. Co prawda do walki w MMA może i będzie więcej przygotowań, ale i kasa potencjalny przychód również większy.



Zmieniony przez - SzK w dniu 2017-10-04 17:43:03

Zmieniony przez - SzK w dniu 2017-10-04 17:43:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Byłyby jaja jakby Floyd nie dał się obalić i przygotował na kopnięcia


Zmieniony przez - Puar w dniu 2017-10-04 18:38:47

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Albo poddałby Conora. To by dopiero była heca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
O czym wy piszecie przecież to byłby arcygwałt na Floydzie i jego dziedzictwo sporo by ucierpiało,nigdy w życiu to tego nie dojdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Floyd odszedł na emeryture i jemu już się kasa nie skończy także to była jego ostatnia walka na 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 134 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1720
Floyd w MMA? Moim zdaniem gosc tak nisko nigdy nie upadnie. Jesli mialby wrocil znowu z emerytury to na walke z Conorem w boksie i tyle. Nie wiem jak ktos moze pisac, ze pierwsza walka nie zgarnela kokosow skoro byla II najbardziej kasową walką w historii boksu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 327 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15872
Czekam na walke w weekend toniego z lee, a pozniej to juz mam nadzieje formalnosc, gdy gwiazda mcchickena bedzie przygasac, az clakiem zgasnie. I tak zostanie bez obrony pasa, czyli papierowym mistrzem. UFC strasznie mu pomoglo zdobyc ten drugi pas. Wiedzieli , ze dos anjos ledwo co tnie wage i przychodzi mu to coraz to trudniej, liczyli, ze na pol zywego dos anjosa mc chicken ogarnie. Ten pierwszy sie skontuzjowal, pozniej diaz udowodnil, ze nie caly tydzien przygotowan potrzeba by w lekkeij obic kurczaka. Alvarez jest przecietnym zawodnikiem mma. Dos Anjos roznioslby go, gdyby wtedy na ponad minute przed walka nie zemdla w szatni przez te scinanie wagi. UFC ma duzy udzial w tym gdzie jest teraz CMG, ale wiecznie nie moga go chronic. Jak nie toni, to khabib lub lee. Jak CMG ogarnie tych trzech, wtedy wycofam swoje slowa.

Hard work beats talent when talent doesn't work hard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
"Alvarez jest przecietnym zawodnikiem mma", "Jak CMG ogarnie tych trzech, wtedy wycofam swoje slowa."

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281



ale nie winny słodziak :D nie to co teraz :/
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 218: Holloway vs. Aldo

Następny temat

Problem z przepisami

WHEY premium