SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zrobic aby isc ciagle do przodu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6306

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699807
tak jak zwykle spam
a i prosił o bana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 432 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8061
wedlug was lepiej zrobić ten mostek czy normalne oczyszczenie ktore bedzie trwalo powiedzmy 2 miesiace i podczas ktorego beda spadki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
W dwa miesiace sie nic nie wyczysci moim zdaniem, wiec juz lepiej ominac spadki i jechac jakies minimalne dawki testo i hcg przez ten czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
według mnie lepiej zaprzyjaźnić się z insą i gh tylko tak można zapomnieć co to są spadki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
ja napisze jak u mnie wygląda most

jest to przerwa od cyklu do maksymalnie 1,5 miesiąca

prolongatum 100mg co 10 dni
lub
omnadren 250mg co 3 tygodnie
lub
humalog 1ui na 6,75kg

co 5 tygodni biorę przez okres 14 dni HCG 500jednostek

nie widzę juz innej opcji jak mostki miedzy cyklami a to za sprawa chudziny jakoś na nim postanowiłem się wzorować

i jako ciekawostkę dodam byłem wczoraj w szpitalu na izbie przyjedź z kimś

młoda ładną studentka niosła kilka paczek omki i kilka paczek prolo wszystko stara wersja chodzi o opakowania desing wiec mina sama się ucieszyła odwiedzając dział na parapecie koło dzbanka z kawa znalazłem 3 peny i jako lekoman chciałem za***ać ale nie za***ałem

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 432 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8061
myslalem ze to sie rozchodzi o dawki 250mg omki co 7 dni a nie co 3 tygodnie myslisz ze ochronisz sie przed spadkami biorac tak?? I czy uwazasz ze most jest lepszy niz oczyszczenie skoro potem znowu chcesz ładowac ? I na jakie dawki wskakujesz po zakonczeniu mosta i jak z efektami pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
czyszczenie receptorów to sprawa dość intensywnie wyolbrzymiana i nawet nie myślę o czymś takim

dawki jakie podałem na most są ok jak pisałem most trwa maksymalnie 1,5 miesiaca maksymalnie czyli 2-3 tygodnie czasami tez przez taki okres nic nie spadnie

a dawki po mostku to sprawa indywidualna co i ile czego walisz taki cykl po mostku powinien być traktowany jako normalny cykl czyli jesli teraz np robisz mase wchodzisz na mostek i robisz to co masz na celu jesli masa to dobierasz srodki na mase jesli rzezba wiadomo

no i jechanie takim systemem bez hcg nie ma sensu

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 432 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8061
no tak czyli ale np w pierwszym cyklu walilem powiedzmy 1000mg susty/week to teraz po moscie podbic dawke ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1460 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12781
a da rade na takiej dawce testa na moscie robic redukcje?
powiedzmy robie mase i spieszy mi sie z redukcja, a nie bede jej robil na off, a znowu czekac do nastepnej bomby to tez dlugo
i chcialbym wykorzystac ten czas na redukcje(nie jakas ekstremalna, ale powiedzmy delikatnie kilka kg) i czy te 250mg co 2-3tyg wystarczy jako antykatabolik? oczywiscie dieta i regeneracja dopieta na 100%

Ruszyła machina i nic jej k***a nie zatrzyma! :)
Project "GIGANTGYM" in progress...
Kontuzja i rok przerwy :(
I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
mostek jest po to aby odpocząc zluzowac minimalnie z ciężarami i intensywnością a nie się jeszcze katować
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o konkret, KONKRET !!! Sami ZnawcY !!!!

Następny temat

Jakie Osłonki

WHEY premium