SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co z Gołotą ???

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tyson uszy odgryza, więc afery by nie było, a twarz by zachował... Zapasy zrobić powinien i wesołoby było, że hej, a takto to... szkoda gadać.

Wariat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mysle ze wiedzial co dla jego kariery bokserskiej bedzie oznaczalo wycofanie sie z walki z tysonem. Jego wybor jego problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Walnąć to ty sobie możesz banią w ścianę.
Gołota jest świetnym bokserem a jego kłopoty psychiczne to odrębny temat. Paplanie co powinien wtedy zrobić jest żałosne.
Barra - łatwo jest oceniać. Wg. mnie trudno jest powiedzieć -co wtedy czuł, może tylko paraliżujący strach... Pozdrawiam.

BOOOOOOOGIE WOOOOGIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepszy sposób na strach to stać się zwierzęciem, a on tylko stał się bezbronnym kundelkiem. Wiedział, że kariera i tak idzie się ***ać, to powinien walczyć nieczysto i zrobić pokazówę w stylu kopnięcie Tysona z nogi. Miałby wtedy o wiele większe uznanie i nawet zrozumienie u ludzi niż teraz. I ja też uważam, że jest bardzo dobrym bokserem. Ale jajec to za dużych nie ma.

Wariat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mozliwe ale to wie tylko on
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o jego jajcach powinna wiedziec tez conieco jego zona ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadzam sie z boogie'm.Golota to bardzo dobry bokser i najlepszy polski bokser ostatnich lat.To wkoncu on jako jedyny dostarczyl nam Polakom tak wielu emocji zwiazanych z tym sportem.A zachowania w ringu nawet chyba nie potrafi wyjasnic sam Golota.Chwala mu za to czego dokonal.

Wariat: Kundlem to sobie nazywaj Michalczewskiego. Bezpanski biedaczek nie wie nawet czy jest Niemcem czy Polakiem.W Niemczech na niego gwizdza a w Polsce jest wielkim bohaterem i graja mu na dodatek hymn kraju,ktorego nie jest obywatelem.
Dla mnie /i nie tylko/ jest to bardzo kompromitujace.
Pozdrawiam


Best U Can.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadzam się z Tobą. Michalczewski to kundel bezpański. Ja nie powiedziałem, że Gołota jest kundlem- tylko że akurat tak się zachował, no cóż miał słaby dzień.
Ale naprawdę uważam, że Darek jest zdziebko bezczelny- szuka za wszelką cenę w Polsce poklasku, po tym jak nie mógł go znaleźć w Niemczech i jeszcze się oburza jak kibice gwiżdżą gdy odgrywany jest niemiecki hymn. Dla mnie to ten gość jest niewyraźny. Jest dobrym pięściażem, ale dla polskiego boksu nie zrobił nic. Jest promowany w świecie jako Niemiec. Nie ma sennsu się nad nim użalać, ani tym bardziej robić z niego bohatera narodowego. Gołota coby o nim nie mówić zawsze miał orła na piersi, a że nie każdy może być twardy i po***any jak Tyson, to już inna całkiem sprawa.

Wariat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1992
jup

ja do Goloty szacunek mam i bede go mial nawet jezeli jeszcze raz skonczylby walke tak jak wczesniej w Tysonem.
pamietam jak wczesniej wszyscy mowili jaki to on nie za***isty , jak swietnie walczy - gdy wygrywal.
kiedy to sie skonczylo - od razu jaki to on dupiasty ;-[
tak samo bylo z Malyszem - tez - wygrywa to dobrze - jak cos mu sie zaczelo chrzanic - pol Polski - Malysz blee
Ni wiem czy to takie polskie myslenie? mentalnosc Polaka?
kurde - moge sie zalozyc ze ci co tak na Golote gadaja duzo wczesniej albo bylo jego fanami albo na chleb mowili pep
;-/

Kiedy bedziesz cierpial
Wiedz , ze Cie zdradzilem
gg #2070211
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wariat i Popey zgadzam sie z wami w 100%
Pozdrawiam

Best U Can.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MUAY THAI (thai boxing)

Następny temat

Co jest zabronione w vale tudo?

WHEY premium