SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co wy na to ?

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8946

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 620 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10141
Tylko klatka i bicepsy ok. Reszta słabo, pracuj nad trickiem bo prawie wcale go nie widać. Ogólnie sylwetka nawet, nawet, ale brak jej tu i ówdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
dziekuje za dotychczasowe wypowiedzi bire do serca i dalej zap*****...lam ,oceniac dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1845
jak na moje oko troszke plecy chyba odstaja... bicek dobry jak i klata. cos wiecej o treningu? split? fbw?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
Ara 5 wiem wiem plecki ciezko ida ale mecze , a trening to tydzien na mega ciezarach ,a nastepny tydzien pompa i zamiana ciwczen i progresik pozdro :0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 645
jak na rok jest bdb, klatka masywna, SOG wszedł, jak zredukujesz będzie jeszcze lepiej ;)

Zmieniony przez - RedBull__PitBull w dniu 2011-11-10 18:34:19

Nie ma lipy!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
redBull dzieki za sogacza i opinie 3maj sie pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4466
dobra sylwetka i gen. mała wycinka i bd dobrze. pozdro
PS : mam podobny gen. ale z redukcją to u mnie ciężko..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
no ja jeszcze nie próbowalem redukcj zobaczymy ale jeszcze troche masy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4466
no to życze sukcesów z redukcją . moze Ci sie uda osiągnąć wymarzoną sylwetke ; D . no ja też planowałem jeszcze troche masy nazbierac a potem ostra wycinka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
no tylko wlasnie nie chce zbytnio sie namasowac zeby pozniej nie bylo za ciezko z cieciem :P pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja. 130 -> 84,4

Następny temat

Jak to wygląda ? -- przed kontuzją

WHEY premium