SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co uzywaja Strong Many ;p

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Co uzywaja Strong Mani? To wszystko co innni. Jeszcze byscie sie zdziwili, ze tak malo, niz sie wielu z WAS wydaje. Genetyka owszem ma swoje znaczenie, ale nie tylko ona. Umiejetny terening, umiejetnosc koksowania i dobor srodkow tez ma swoje znaczenie.

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1067 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 60807
to mialem na mysli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oj Metrowiec wiem o co Ci chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 616 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44046
podobno ostry 'power' jest po winstrolu (patrz pudzianowki jak zap*****la Znajomy po 2 zastrzykach 10 kilo więcej na klatkę wypychał (pon nie mógł wycisnąc 140 wtorek 2 strzały sroda 150

tMQ
Overclockers.pl
tweaking & overclocking
[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
kazdy jest czysty fabio dobrze mowisz jak sie nie zostalo zlapanym na koksie to sie jest czystym chyba ze by ktos zaliczyl wpadke to co innego ale podstawa to dobre jedzenie i kazdy wie ze bez jedzenia ani rusz i nikt nie bierze nic bo to zakazane

[_^AjAk^_]
Moderator dzialu odzywki znaczy Suplementacja a i mialem jeszcze taki dzial Ringa teraz przezucono mnie do dzialu zdjecia kiedys acida jana a teraz mam ja

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059

tMQ jeszcze duzo musisz sie nauczyc.

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1118
nie slyszalem nic o kontrolach na takih zawodach to jest biznes ludzie chca ogladac wielkich i silnych facetow a sponsorow h.. obchodzi jak to robia ze nosza walizki po 120 kilo jedna maja przyciagac widzow

ralf

ralf

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 271 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4503
ralf88 slusznie stwierdzil to jest biznes media i wymogi publicznosci robia swoje tacy jak Pudzianowski i Dymek maja za soba cale zaplecze organizacyjno sportowe maja stworzone odpowiednie warunki,lekarz sportowy odpowiednie dojscie do sa ,widzialemm Dymka jak zaopatrywal sie w "sklepie z odzywkami" w Gdyni na hali,uf... naprawde wielki facet

rama

rama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Rama, nie wypowiadaj sie za Jarka, jakie on ma zaplecze, skoro go nie znasz.

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 271 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4503
masz racje metrowiec ale napewno ma swojego trenera i lekarza sportowego,trenera ma napewno a co do lekarza to tylko sie domyslam ze go ma

rama

rama

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

osiedlowi pseudo-sportowcy

Następny temat

METANABOL

WHEY premium