SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co to jest na getrach ???

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 26534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
Gumis_ właśnie mnie też to zastanawia jakiś czas temu mieli na palcach bądź uchu żeby zakleić obrączki lub kolczyki. Obecnie biżuteria jest całkowicie zabroniona, nawet łańcuszki.
Ale na nadgarstkach po co mają to nie mam pojęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 731 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11986
Zegarek ?

Ostatnio widziałem u Casillasa - rozumiem, bramkarz. Ale po co to np. Schweinsteigerowi ?

No one likes us.. we don't care

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
tu wygląda jak skarpetka :)
http://www.sport24.com/var/plain_site/storage/images/football/diaporamas/ballon-d-or-2007/eric-abidal-lyon-puis-fc-barcelone-france/1653318-1-fre-FR/eric-abidal-lyon-puis-fc-barcelone-france_diaporama.jpg
a tu z boku ma jakies czarne paski ciekawe co to jest
http://cache.daylife.com/imageserve/03BO7h5g4ccEl/610x.jpg
własnie zauwazyłem za Abidal takie ma zawsze i dobrze ze ktos rozpoczoł ten temat ,bo mnie o interesowało ale zapomniałem o tym

Zmieniony przez - SCORPION 9 w dniu 2008-06-29 23:20:06

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
http://cache.daylife.com/imageserve/05AedMydj17yw/610x.jpg
a po tym zdjeciu jestem pewny ze to sa własnie takie białe tasmy jak sie przyjzycie to na jednej nodze widac mały kawałek niebieskiej getry pod własnie tą biała tasma,i wiadomo ze to jest po o zeby ochraniacz nie spadał(i fajnie to wyglada) i zeby sie lepiej gralo bo masz wtedy kostke luzna ,fajna sprawa,w ogóle fajnie by sie grało bez ochraniaczy ale cóż to jest sport kontaktowy:(:)

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 731 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11986
Tak jest, ale na 2 ostatnich fotkach widać, że Abidal ma na getrach skarpetki. Sam wkładam skarpetki (ale pod getry) aby całkowicie 'wypełnić' but, wtedy mam większą stabilność etc.

No one likes us.. we don't care

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1425
Ej a nie wiecie co zrobic zeby mi sznurowadla sie nie rozwiazywaly?? Moze jakas tasma??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 5444 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67816
proponuje mocno zawiązać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1425
wiaze ale dalej jak biegam to sie rozwiazuja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 5444 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67816
A na dwa razy umiesz wiązać,
tak żeby pęka zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 731 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11986
Albo zmień sznurówki.

No one likes us.. we don't care

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygotowanie do sezonu-pytania

Następny temat

Jak poprawic szybkość i słabsza noge???? pomocy

WHEY premium