SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co teraz

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1754
siema jestem po 4 cyklu ostatni składal sie z deca testo base tesc enan i na koniec prop co teraz poradzicie nie chodzi mi tu o rozpiswanie dawek tylko o produkty jake moge teraz zakupic
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1390
Jakie priorytety na cyklu masa czy co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
nie chodzi mi tu o rozpiswanie dawek tylko o produkty jake moge teraz zakupic
Kreatynę?






Żartuję.

Ja będę teraz leciał Mix+Bold+Deka+Tren Enan. Może takie coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
zakupić możesz jakie tylko chcesz
może by tak cel, długość planowanego cyklu?ograniczenia finansowe/preferencje co do jakiś konkretnych środków?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1754
cykl chce zaczac tak przynajmiej za 2 miesiace a chce zaopatrzec się juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1754
jestem teraz na cyklu kreatynowym cm3 c4 dekonate horse power a ogulnie mam jeszcze troche supli a co do cyklu chodzi mi o mase czysta przewanie no i co do pieniedzy to tak do 1500zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
wklej ankietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1754
ankietę wkleję jak bede chciał rozpisac te srodki a naraze chyba bez tego sie obedzie a do do dlugosci cyklu to tak z 12 tygodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
nie, raczej się bez tego nie obejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1754
1 .WIEK: 22
2 .WAGA:78
3 .WZROST:173
4 .WYMIARY:
-Biceps:41.5
-Klata:
-Udo:
-Talia:
5 .STAZ NA SILOWNI: dobry
6 .CEL SUPLEMENTACJI: masa czysta
7 .DOTYCHCZAS STOSOWANE srodki: deca testo base agorvin depot meta prop tesc enan iran i norma wino oral no i chyba tyle z tego co pamietam
8 .KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ : 1500
9 .POZIOM BF% (mniej więcej jeśli naprawdę nie wiesz umieść fotkę)
10 .TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):
11 .WYNIKI SILOWE (tutaj możesz się POPISAĆ ile wyciskasz na ławce, ile bierzesz na przysiad a ile na MC)
-Klata: 135
-Przysiad:
-Mc:
12 . Czy masz dietę?
staram sie trzymac diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1754
pomoże ktoś ???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl proszę o Pomoc

Następny temat

10 tyg propa 60 ml !!! jaki odblok

WHEY premium