SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co sądzicie taurynie???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9
Planuje kupic tauryne i bialko, Czy to dobre polaczenie i czy tauryne warto kupic??

Żyć i nie zejść na psy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30
więc zapodaj taki cykl jaki ci zaproponowałem albo jeśli nie chcesz eksperymentować to trzymaj się tego co na ciebie w przeszłości działało najlepiej- zresztą do szybkiego powrotu do poprzedniej formy najlepsze rzeczywiście chyba będzie mono i tak zrób a potem albo jabłczan albo ester- chyba że na mono cały czas będziesz czuł że cię "kopie".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NIE
Samej tauryny nie warto kupować. Tauryna to przede wszystkim dodatek do kreatyny lub substancja atykataboliczna (podczas robienia rzeźby).

Nie wydawaj nie potrzebnie kasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
warto, ale zależy w jakim celu chcesz jej użyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 50 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29299
Białko-braki w diecie,tauryna w redukcji dobra,do mono.Na masie nie musisz,ale możesz przed trningiem jak chcesz.

Trza być twardym, nie miętkim!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9
Che nabrac masy, i rozbudowac miesnie.

Żyć i nie zejść na psy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to białko jako budulec
dokup kreatynę, do niej tą taurynę, którą masz
jeszcze carbo po treningu
oczywiście jakieś rozsądne jedzenie i rośniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 50 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29299
Więc ułóż dietę(chyba,że masz-reszta to dodatki)

Trza być twardym, nie miętkim!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30
no to białko jak najbardziej gdy potrzebna uzupełniać co diecie nie dostaje, potrzebną ilość węglowodanów i tłuszczów musisz wtedy dostarczać z samej diety, a tauryna jeśli to ma być oszczędnie to do kreatyny również jak najbardziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9
Kreatyne juz bralem kilka razy(monohydrat z glukoza) a ostatnio TCM i to ostatnie mnie zawiodlo, moze za malo cwiczylem... mozliwe ze dokupie jeszcze kreatyne bo myslalem nad tym.

Żyć i nie zejść na psy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30
jabłczan trochę dłużej się rozkręca i nie nabiera się po nim tyle wody więc wrażenie że nie zadziałał jak należy może sie pojawiać czasami, w sumie jakbyś chciał-ale teraz już chyba za późno to mógłbyś zacząć na mono a potem nawet dość długo kontynuować np. na jabłczanie, ale to pewnie na następny raz, no i jeszcze mała sugestia- choć nie wiem ile twój cykl trwał ale moje trwają zawsze około dwóch miesięcy a potem mogę z czystym sumieniem powiedzieć sobie że chyba wszystko co można było wyciągnąłem z cyklu- i polecam ci czynić podobnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9
moj ostatni cykl trwal miesiac w lipcu a pozniej juz dalem sobie spokuj z cwiczeniem (wakacje) az do teraz kiedy chce wrocic do cwiczenia :D

Żyć i nie zejść na psy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TYLKO DLA DOSWIADCZONYCH

Następny temat

Thermo speed

WHEY premium