SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na szybki i zdrowy porost włosów

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Wiek 347 dni Na forum 346 dni Przeczytanych tematów 492
Witam. Zawsze miałem włosy długością do nosa. Ściąłem je praktycznie na zero.
Powiedzcie mi, czy jest coś co pomoże im szybciej wyrosnąć i aby były zdrowsze? Coś co przyśpieszy porost, zGęści i zmniejszy ich wypadanie. Jakaś wcierka, suple? I czy jest ‚mozliwosc aby zmniejszyć zakola jesli mam delikatne? Prosze o pomoc, bardzo mi zalezy na wlosach a chce miec je jak najgestsze i zrowe, bez zakoli. Dzieki!
Mam 19 lat.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6241 Napisanych postów 75027 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 629336
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Wiek 347 dni Na forum 346 dni Przeczytanych tematów 492
A na reszte?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11771 Napisanych postów 11603 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 317777
na włosy cudów nie zrobisz, jak mają wypaść albo być rzadkie to takie będą, albo stracisz dużo pieniędzy na cudowne preparaty albo się z tym pogodzisz, efekt finalny ten sam, tylko więcej lub mniej w portfelu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10697 Napisanych postów 118166 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1386961
Mozesz poczytać na foru, kosmetycznym, to jesty ciężka walka, nieraz wcierki itp nic nie dadzą bo wina moze w organizmie leżeć, jego pracy, problemach z hormonami itp.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12
Aby włosy szybko rosły trzeba zadbać o odpowiednią dietę, szczególnie bogatą w witaminy z grupy B i inne minerały... w sieci jest mnóstwo tego typu porad...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Odpowiedzi typu „tylko przeszczep włosów” co to ma w ogóle znaczyc to pomoc czy raczej zniechęcenie do wszystkiego?...

Ma ktos jakies doswiadczenia z czyms na szybki porost wlosow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6241 Napisanych postów 75027 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 629336
Mogę ci wymienić kilka preparatów które sobie kupisz i opróżnisz tylko portfel , jak chcesz pozytywnej dla Ciebie wiadomości .Przyczyn wypadania włosów może być wiele. Warto zwrócić uwagę na te najbardziej podstawowe, związane z właściwą pielęgnacją włosów oraz odpowiednio zbilansowaną dietą zapewniającą podaż wszystkich makroelementów, witamin oraz minerałów. Jeśli włosy wypadają , są osłabione to możesz coś zdziałać natomiast jeżeli zrobiły Ci się zakola to niestety moja pierwsza odpowiedz jest jedynym wyjściem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14714 Napisanych postów 64063 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 546261
ilerazy49
Witam. Zawsze miałem włosy długością do nosa. Ściąłem je praktycznie na zero.
Powiedzcie mi, czy jest coś co pomoże im szybciej wyrosnąć i aby były zdrowsze? Coś co przyśpieszy porost, zGęści i zmniejszy ich wypadanie. Jakaś wcierka, suple? I czy jest ‚mozliwosc aby zmniejszyć zakola jesli mam delikatne? Prosze o pomoc, bardzo mi zalezy na wlosach a chce miec je jak najgestsze i zrowe, bez zakoli. Dzieki!
Mam 19 lat.

Wystarczy zdrowa dobrze zbilansowana dieta.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1376 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14974
Proponuje golic na lyso na zakola i słabe włosy nie ma rady wcześniej czy później lysina bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Napisałem że mam lekkie zakola a nie że mi się zrobiły. Zawsze je tskke mialem, stąd pytanie czy jest mozliwosc ich zniwelowania. wlosy wypadają mi przez izotek który brałem i to cale szczescie polowe dawki tego syfu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontuzja Barku

Wheyvita