SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybki porost włosów

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6162
Znacie moze jakies preparaty na szybki porost włosów...Nie chodzi mi o lysine, tylko zrobilam sobie grzywke w której jest mi bardzo brzydko i ani teraz spiąć ani nic...A 3 miechy w opaskach nie widzi mi sie chodzić bo mnie uszy od nich bolą...
Znacie jakies srodki przyspieszające porost ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
szampon z trichogenem firmy home institute albo Seboradin Lotion z czarną rzodkwią.

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6162
W aptece dostane i czy na pewno sprawdzone praktycznie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
na cuda nie ma co liczyć!!!
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
Jenna_20 <--- SOG nie wejdzie !

niestety czas to najpewniejszy wynalazek

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
nie ma sie co oszukiwać to fakt ,jesli nie lubisz opasek to moze spróbuj spinać grzywke wsuwkami do góry?Ja tez mam grzywke tylko ze dłuzsza i tez mi sie nie podoba,teraz caly czas spinam wlosy do góry

Zmieniony przez - Jenna_20 w dniu 2005-04-18 23:31:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
no właśnie - wciaż czekamy na zdjęcia twojej grzywki

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6162
Nie da rady, ona jest za krótka na spinanie, no zobaczymy...
Najlpesze jest to, ze 2 razy władowałam się w ten sam problem...Dopiero co mi odrosla i było OK, poszalm podciac bo wchodzila mi do oczu i jak zykle fryzjerskie nożyczki kochają moje włosy...


Zdjecia nie bedzie, wyglądam jak dałn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
te preparaty mają za zadanie poprawienie stanu skóry głowy i cebulek włosów, a wiadomo ze zdrowy włos szybciej rośnie. O to chodzi. Nie napisałam przecież że po tygodniu czy dwóch stosowania będzie mieć włosy do pasa Wiadomo że srodków cud na to nie ma
1

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6162
Spoko zobaczymy, kupiłam dzisiaj ten smierdzący szampon, nieźle zapodaje tymi rzepami...I jeszcze płukanki z nafty kosmetycznej, zółtek i cytryny będę robiła, więc zobaczymy jak to bedzie

Dzięki za rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 678
właśnie właśnie a o co choidz z ta nafta kosmetyczna???
ja chcialam wloansie kupioc sobie nafte bo gdzies slyszlaam ze poprawia kondycje wlosow czy os takiego ale nie bylow kosmetycznym i kupilam sobie odzywke z nafta , dobra jest bo nie mam " siana " , ale strasznie szybko wlosy sie przetluszczaja , coz trzeba placic teraz za to ze sie chcialo farbowac , rozjasniac , katowac wlosy :/

~~BoWMoichŻyłachPłynieTabascoOstreIŻądneNiezwykłychDoznań,
KtórePaliMnieOdŚrodkaIZmuszaDoDziałania~~(F.R.)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zylaki powrozka nasiennego - lekarstwa

Następny temat

Mozna cwiczyc?

WHEY premium