SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na stawy ,kolana ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41
Witam , wiem ze tematów o tym było dużo, dużo przeczytałem ale co chwilę wchodzi coś nowego a ostatni temat o tym był dosyć dawno.

Co polecacie obecnie na stawy , chrząstki , ogólnie na kolana ? Miałem w obu kolanach robione łąkotki i kolana czasem doskwierają i chciałbym coś brać na stawy, na ich polepszenie, głównie ze względu na kolana. Do tej pory brałem już Flexus oraz Collaflex ale z żadnego nie jestem mega zadowolony. Obecnie miałem przerwę od tych suplementów i teraz chciałbym znów coś brać, co polecacie ? Wybór obecnie jest duzy i nie wiadomo co wybrać i czy w ogóle warto to dalej brać, może ktoś już coś brał podobnego i może coś polecić.
Fajnie, żeby to było to tez w miarę cenowo spoko, bo wiadomo do tanich rzeczy to nie należy...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
Może warto by zainteresować się dlaczego występuje problem z kolanami i znaleźć przyczynę. Z Suplementacji mogę ci polecić flexit drink.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
Witaj. Co bylo robione z lakotkami? Byla defragmentacja?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41
Tak , w jednym była defragmentacja , w drugim kolanie część była szyta a trochę wycięte.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
w takim razie suplement moze za duzo nie pomoc.
jezeli zabieg byl przeprowadzony prwidlowo, a rehabilitcja przebiegła pomyslnie powinno byc ok w czasem.
jednak jak zostały jakies odlamki lub zabieg byl zrobiony niezbyt dokladnie, bedzie bolalo i uwieralo...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polecam spróbować Cissus Quadramgularis.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Cissus dobry produkt można spróbować, mozna też pomyśleć o odpowiednim odzywianiu by organizm był dobrze dożywiony.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 156
Polecam Artresan Optima z formuła Mediflex ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
i w czym ma mu to po moc?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33143 Napisanych postów 23214 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278163
Mi na sfd polecono takie preparaty na stawy i kolana ( wzmocnienie itp , też miałem uraz skrętny ale obyło się bez artro) Aktualnie na stawy kości przyjmuje:

1. MSM ( swansona) 3g dziennie
2. K2 Mk7 1 tabletke rano z tłuszczami
3. Boswellia ( swanson) 400mg dziennie

Nie wiem na ile takie suple pomagaja i jaka dokłądnie maja role oraz przyswajalność , aczkolwiek wiem ze jesli cos nie zaszkodzi a moze pomagać to warto spróbować , choć aktualnie na same suple minerałowo witaminowe wydaje około 100 miesiecznie wiec zyje nadzieja ze działaja hehe


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2016-12-26 08:37:48
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1538
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prozdrowotne...

Następny temat

Konkurs na haslo

WHEY premium