SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na sen polecacie?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Lunesta (nonbenzodiazepine) nic skuteczniejszego o najmniejszych skutkach ubocznych nie znajdziesz w tym momencie, to numer 1.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
Powodzenia w leczeniu uzależnienia po tym nr 1 jak to nazwałeś ;)

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
SaszaUFCC
ktos z Was spozywa tabletki nasenne na duzych dawkach saa tren itp albo zwiazane z praca nieregularną i snem

stosowalem melatonine
i tabletki o nazwie "nasen" dosc ok te nasen ale po paru dniach juz tolerka jest mocna


nieregularne godziny pracy, przerabialem, kwestia przyzwyczajenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Balearic

A tak apropo czy ktoś z was na clenbuterolu spać nie może mając koszmary senne? clen brałem tylko 2 razy bo też jest nie dla mnie, nie dość, że trzęsę się jak na delirce to te sny są tak psychiczne i realistyczne że raczej spróbuję salbutamolu na następny raz. Clena chyba już nigdy.


Nie pamietam bym cos takiego zauwazyl na clenie


Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2016-10-27 01:48:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364571 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669477
Ja na clenie tez luz
Ale masa osob slabo go znosi
Warto sally moze dac zamiast clenu
Masa osob go lepiej toleruje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
czemon
Powodzenia w leczeniu uzależnienia po tym nr 1 jak to nazwałeś ;)


Uzaleznic to sie mozesz od ibuprofenu, kwestja tego co kto ma w glowie.
Jak ktos leci zalozmy gram trena do zawodow i ost tyg juz jest na tyle wyczerpany ze sobie podje z 3x w tyg tabsa, to sie ch**a uzalezni, przerabialem to juz 2 sezony z rzedu, ty uzelezniku
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Nie wiem co dziwi tak niektóre osoby... Myśleliście, że posiadanie mocno ponadprzeciętnej sylwetki to tylko takie efekty uboczne jak trądzik i nadciśnienie? Poczytajcie sobie trochę o ciemnych stronach życia kulturystów, mało tego w internecie i książkach, bo nikt nie chce o tym mówić. To, że na zdjęciu facet z niesamowitym ciałem jest uśmiechnięty to nie znaczy, że zawsze taki jest szczęśliwy i taki zdrowy na jakiego wygląda.

Ja osobiście nie dałbym rady tak się poświęcić i pogodziłem się z tym, że bijąc trochę testa i podjadając czasem metkę nie osiągnę jakiejś cudownej sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
lodzianin1
Ja na clenie tez luz
Ale masa osob slabo go znosi
Warto sally moze dac zamiast clenu
Masa osob go lepiej toleruje


dokaldnie, tymbardziej, ze nie wiemy czy rzeczywiscie mamy clen czy jakies inne mixy w srodku, a sally mamy apteczne do wyboru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364571 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669477
Wiekszosc clenow ma jakies dosypki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Z leków nasennych nie uzależniających, najlepsze recenzje, zbiera mirtazepina ma też ciekawy , mechanizm działania, nie uzależnia to podstawa, kilku znajomym , poleciłem ten lek i każdy był strasznie zadowolony. Na trenie , też odjadałem , mirtazepine, i przesypiałem całą noc. Ważne na tym leku są odpowiednie dawki , do 30mg , więcej nie bierz bo pojawi się działanie aktywizujące dawka 15mg już usypia znakomicie. Plusy brak skutków ubocznych, może rano na początku brania, pokawić się zamułka , mocna kawa pomaga. Lek ten stosuje się także w uzależnieniach, od benzo, czy alko, czy nawet saa, nie wpływa negatywnie na libido , może poprawiać apetyt. Nie ma działania receptorowego. Skonsultuj się z lekarzem , pogadaj o tym z lekarzem, jak już higieny snu , oraz naturalne środki nie pomagają , szkoda czasu na leki bez recepty z apteki, bo nie działają. W między czasie naucz się TA i medytacji wymaga to dużej koncentracji i cierpliwości, po pewnym , czasie , nauczysz się naturalnie zasypiać.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porazenie nerwu barkowego (zanik Miesni)

Następny temat

Fatalne badania, co robić ?

WHEY premium