SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na masę?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 173 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4883
testek widze ze ty nie masz pojecia,walisz glupoty typowy neokid z ciebie nie bede wiecej odpisywal na twoje *****ne teksty,dalej wcinaj gainer i wmawiaj sobie ze budujesz mase miesniowa z reka 30 w bicku,jak bys nie wiedzial to za duza iloscia gainera mozna sie fatem podlac co najwyzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 296 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 857
ktos kiedyś powiedział iż "swobodne wystawianie ludziom etykietek w internecie to przyklad polaczenia kompleksu i megalomanii". Popracuj nad charakterem, a potem nad umiejetnoscią formułowania merytorycznych wypowiedzi, bo w tej powyżej są tylko emocje. Jak pojawi się treść - możemy podyskutować, póki co widze nie masz nic konkretnego do zaoferowania.

s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40
DObra powiem tak, poczytam tematy o tej diecie moze cos skapuje. Bo tak to nie wiem jak sie do tego zabrac. Co do gainera to na na razie sie wstrzymam, jeszcze tylko zapytam na ile starcza ta duza paczka i ile razy dzienie to sie bierze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
gainer = kanapka w proszku

odpowiedz sobie na pytanie o dawkowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40
ale skad mam wiedzec ile gram tego to wlasnie rownowartosc 1 kanapki. Dlatego pytam bo en mutant 190 ziko i jestem ciekaw na ile on starczy. On ma byc uzupelnieniem mojego jedzenia, jem 6 posilkow, ale raczej to nie duze ilosci bo nie mam pojemnego zaladka wiec mysle, ze cos bym na pewno przytyl po tym gainerze, tylko on musi starczy minimun na 1 miesiac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37461
Przeciez nie bedziesz 6 razy dziennie pił gainer no ludzie ****a opanujcie sie !
DIETA !

A gainera se zrób raz albo 2 dziennie według zalecenia producenta i tyle w temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ale skad mam wiedzec ile gram tego to wlasnie rownowartosc 1 kanapki - proponuję policzyć

trochę samodzielnosci...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40
Czy ja napisalem, ze razy dziennie bede bral gainer. Na logike wychodzi, ze jak 1 raz dziennie go wezne + moje 6 posilkow powinienem przytyc bo to jakb kolejny posilek. Tylko chcialm potwierdzenie czy na pewno tak bedzie i na ile starczy tai gainer bo tani to on nie jest, od razu mowie, ze nie bawie sie w rzadne diety chce tylko przytyc jescze 6kg i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40
zadne diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
no ale zrozum prosze iż nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie

tak samo jak nie ma odpowiedzi na pytanie: na ile starczy mi 25 torebek ryzu i 5 kilo mięsa. Umiesz odpowiedzieć na pytania na jak długo mi to starczy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po długiej przerwie

Następny temat

Brak efektów po Cyklu

WHEY premium