SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na 4 cykl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6178
Witam, chciałbym spytać czy dokupować coś do 4 cyklu czy może by wystarczyło. Pierwszy miałem na zwykłym mono, efekty były najlepsze z tych wszystkich cykli, drugi na Cell Pump, średnio, trzeci znowu mono. Teraz chciałbym spróbować na jabłczanie, ze względu na oszczędność kupiłem OstroVit Extra Pure TCM, miało być CM3 ale to chyba bez różnicy. Teraz jednak mam możliwość kupna coś jeszcze i kupiłem booster PVL Mutant Mayhem. Jak myślicie, starczy, czy dokupić coś jeszcze ? Jeżeli tak, to co polecacie i jakie by wtedy było dawkowanie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
starczy

3-5g tcm rano
przed tr. mayem
po tr. 5g tcm

dnt
5g tcm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6178
Ok, to dokupie może do tego BCAA i stestuje może gainer SFD, co by masa dobrze szła ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
bcaa przed treningiem 15-20g
gainer potreningowo najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6178
No tylko po treningu ponieważ dieta tak jakby dopięta. A znalazłem coś takiego https://sklep.sfd.pl/Alpha_Male_Masix_ _Masix_Creatine_-opis26624.html dość ekonomicznie to wychodzi. Mass Activator lepszy ? A może jest coś jeszcze lepszego, z 3 kg tak do 100 zł ?

Zastanawiałem się także nad popijaniem białka po treningu, bo mimo że ciężko mi przybrać na masie, to skłonności do łapania brzuszka niestety posiadam. Jak myślicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1654 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28743
bierz Mass Activator

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
popijanie bialka na treningu nie ma sensu
bedzie zalegało na zoladku
lepiej bcaa sobie popijac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6178
Po treningu, nie na
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
potreningowo mozna dosypac troche bialka do porcji gainera
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy taki cykl wypali ?

Następny temat

Ocencie czy da rade tym pojechac

WHEY premium