SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na 3 cykl dla 19sto latka ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 661
Małe poprawki:D jem kolacje obecnie dlatego tak pogubiłem litery i wyrazy :D
A napisałem wyrazie że teraz chce podejść poważnie do temu.Czyli dietę też mam zamiar stosować.To jest dział doping dlatego szukam tutaj porady odnośnie tego co wbijać.Jeszcze coś mam wyjaśniać ??


Sorry za pisanie postu pod postem ale nie mogłem znaleźć butona do edycji.



Zmieniony przez - fabioxxx w dniu 2008-01-16 20:35:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3104 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42007
Bezdiety nawet nie masz co brać koksu wg mnie bo ci to nic nie da


bzdura.

Z tego co widze po kumplach to niektorym daje i to duzo, mimo ze jedza po 2-3 posilki dziennie

NA TRENINGU PŁACZ W WALCE SIE ŚMIEJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 661
Mam też kilku kumpli którzy wcale nie wydziwiają z żarciem jedzą co popadnie.Tylko niektórzy ze świrowali na punkcie koksów i biją co popadnie do tego stopnia że jeden śpi na bezdechu lęki itd:D Dlatego nawet ich nie pytam o zdanie bo wychodzą z założenia im więcej wbije tym lepiej:D Liczę na podanie konkretnych nazw koksów i dawkowania ich no i oczywiście co na odblok.Co do diety to już oczywiście wpisałem sie w dziale odżywianie także proszę już nie pisać "bez diety nie ma sylwety":D Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21983
w wieku 17 byles juz po 2 cyklach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 661
No niestety;/ człowiek młody i głupi,ale co czasy nie cofne.Najgorsze jest jeszcze to ze nie robiłem po tym żadnego odbloku i ponad rok nie mogłem do siebie dojść.Dlatego teraz nie chce powtarzać błędów młodości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47642
"ponad rok nie mogłem do siebie dojść" - jesli mozesz napisz cos wiecej, jak wygladalo u Ciebie to przyblokowanie, bo jestem ciekaw.

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 661
Jak napisze co mi było to zaraz znajdzie sie paru mądrych którzy zaraz powiedzą to już sobie daruj.Wystarczyło nie podać diety to już sie znalazło kilku kulturystów którzy na dobrej diecie osiągają to czego niejeden na koksie nie może dokonać.Jeżeli ktoś nie jest w stanie mi doradzić co najlepsze i z czym łączyć to może lepiej niech nic nie pisze, spodziewałem sie szybkich konkretnych odpowiedzi,ale oczywiście niektórzy odczuwają potrzebe chwalenia się wiedzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1072 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13853
CEL CYKLU:Siła+czysta masa

winko + prop

A jakie dawki to Se poczytaj przyda ci się to

Codziennie patrzysz w lustro i myślisz sobie ;moje łapy są za małe, muszę być większy, muszę poszerzyć plecy...Nie stoisz i nie czekasz, aż wszystko zmieni się samo. Ruszasz dupę i robisz coś w tym celu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
dobra pjerdolic juz ta gadke o diecie, rozpiszemy dobrze cykl jak go nie wykorzysta to jego wina moze sie czegos nauczy.Zaraz Ci tu cos amerykanskiego napisze


1-4 50mg EOD Test Prop
1-4 250mg E3D Susta
5-12 250mg E2D Susta
13-15 50mg ED Winko
13-15 50mg ED Test Susp
trzymaj co nas nie zabije to nas wzmocni





Zmieniony przez - Sport_test w dniu 2008-01-17 12:25:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 661
Dzięki że w końcu ktoś ustosunkował sie do mojej prośby.Tylko Panowie co na odblok to wina + prop+ susta ??I wina lepiej strzały czy tabsy POZDRAWIAM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co radzicie na 1 cykl ?

Następny temat

Strzykawa do insuliny a prop AXIO....

WHEY premium