SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co radzicie na 1 cykl ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1994

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5973
1.WIEK: prawie 23 lata 2.WAGA: 81kg ( cykl chce rozpocząć od ok.84kg) 3.WZROST: 176cm 4.WYMIARY: BICEPS: 38,5 KLATA: 114 UDO: 62 TALIA: 78 5.STAZ NA SILOWNI: ok 2 latka przemyslanych 6.DIETA BIALKO: intuicyjnie WEGLOWDANY: intuicyjnie TLUSZCZ: intuicyjnie 7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: tylko drobne nieprzemyslane eksperymenty okolo rok temu ( bez znaczenia)czyli 1 cykl 8.TRENING: typowo masowy 9.CEL CYKLU: masa ok 90 kg ( jesli mozna to przewidziec ) 10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: 11.POZIOM BF% 12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): 13.STAN ZDROWIA: 14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: 15.WYNIKI SILOWE 16.PPM podstawowa przemiana materii: klata : martwy ciag : przysiad : PYTANIE

myśl głową,pragnij całym sercem,albo przegrasz już na starcie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 447 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11543
przestraszyl sie igly

mono albo jakis stak zacznij w ostatnim tygodniu mietka, TT hepatil po cyklu 3maj diete a spadki beda praktycznie zerowe
na cyklu dorzuc omege3, cynk + filomag b6 albo kup ZMA

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
6.DIETA BIALKO: intuicyjnie WEGLOWDANY: intuicyjnie TLUSZCZ: intuicyjnie

to moze i koks intuicyjnie wal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94094 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667580
metka solo 20 mg dziennie podzielone na 3 porcje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5973
Qrva ******lony internet za szybko wysłałem ,jeszcze raz ,wiec tak 1.WIEK:prawie 23 lata
2.WAGA: ok 81 ( cykl chce zaczac od ok.83 - 84kg)
3.WZROST: 176
4.WYMIARY:
BICEPS: 38,5
KLATA: 114
UDO: 62
TALIA: 78
5.STAZ NA SILOWNI: ok 2 latka
6.DIETA
BIALKO: intuicyjna
WEGLOWDANY: intuicyjna
TLUSZCZ: intuicyjna
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak przemyslanych - raczej eksperymenty 10 shotów prolo i 100 mety + odblok12 tabs clomidu
8.TRENING: masowy
9.CEL CYKLU: masa jesli da sie to przewidziec to ok 90 kg
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: rok
11.POZIOM BF% ok 17%
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): ekto,ale lubi odkladac mi sie tluszczyk
13.STAN ZDROWIA: bdb
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: lekko zauwazalny porost
15.WYNIKI SILOWE
16.PPM podstawowa przemiana materii: ok 3200 kcal
klata : 115 kg
martwy ciag : ok 160 kg
przysiad : ok 120 kg

PYTANIE: Siema chcialem przygotowac forme na lato ( wiadomo ) obecnie wcinam kreatynke mono ,ale chciałem zarzucić coś mocniejszego i w związku z tym pytanie do Was : otóż co polecacie na 1 przemyślany cykl? jakie srodki,dawki,itp łacznie z odblokiem , co na osłonki? srodkow jest troche do wyboru i mam nieco pojecie ale wole zapytac Was - czyli osoby bardziej doswiadczone.Moim celem jest to by na wadze pojawilo sie w koncu upragnione 9x kg.Pozdro

myśl głową,pragnij całym sercem,albo przegrasz już na starcie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 228 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3175
Tak jak ja pewnie każdy ci doradzi propinat i wino...

Więcej potu na treningu mniej krwi na ringu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1072 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13853
lodzianin1 ci napisal..

Codziennie patrzysz w lustro i myślisz sobie ;moje łapy są za małe, muszę być większy, muszę poszerzyć plecy...Nie stoisz i nie czekasz, aż wszystko zmieni się samo. Ruszasz dupę i robisz coś w tym celu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 228 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3175
jak się bawić to sie bawić drzwi wyje..ć okna wstawić...
Jak chcesz konkret to przywal sobie coś takiego chyba..
1-4 meta 1-8 prop 3-8 wino

Więcej potu na treningu mniej krwi na ringu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 447 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11543
Bizon skonczyles


Wal tak jak koledzy mowia metke albo propa 1-8 100 e0d

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 228 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3175
No dobra he he trzy środki za dużo na jego staż lepiej tak
1-8 prop 3-8 wino

Więcej potu na treningu mniej krwi na ringu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 447 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11543
Wszystko co do tematu zostalo juz napisane...

Po co tam takies wino do pierwszego cyklu pacjent wazy nieco ponad 80 kg przy wzroscie 177 wiec jesc dosc sucho, jak podejdzie do tematu z odpowiednia micha to zrobi na tym kawalek dobrego miesa (opcja z propem) wiec imo wino zbedne
Opcja z meta na pierszy cykl tez ok przy dobrej diecie jestes 6/8 kg do przodu i to calkiem dobrej masy ktora prawie w calosci Ci zostanie zakladajac ze nie spir.dolisz offu - wiem po sobie

Zmieniony przez - DiscoBoy w dniu 2008-01-16 21:16:35

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5973
Panie doktorze Disco,pacjent postara sie nie zawiesc Dzieki wszystkim za rady,pasuje mi opcja prop + wino - znajac zycie i siebie troche mnie zaleje wiec wino moze sie przydac, zwlaszcza ze niedlugo lato - czas wyrywania lachonów .Jeszcze jedna prośba - jakie ilosci propa i wina,jaki dlugi cykl,i mysle sprawa pierwszorzedna mam 12 tabs clomidu,dokupic jeszcze 24? jak widzieli byscie odblok? czy przy podanych srodkach stosuje sie jakies oslonki? jesli tak to jakie ? dawkowanie.Wiem ze sporo tego,ale najwazniejsza sprawa jest przygotowanie sie.Pozdro

myśl głową,pragnij całym sercem,albo przegrasz już na starcie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak się odblokować po takim cyklu

Następny temat

Co na 3 cykl dla 19sto latka ??

WHEY premium