SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na 2cykl??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 863

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 281
Witam:)Mam pytanie co wziaść na 2 cykl, chce przybic na masie jak najwiecej+rzeźba waze 75kg 180cm wzrostu!Moj 1 cykl skladal sie z 10deki co 7dni i 11tescia prolo co 5dni.Aha zalezalo by mi na sterdyach wmiare tanich gdyz nie chce juz takiego drogiego cyklu jak tamtetn:]Co radzicie aha i odrazu mozecie napisac jaki odblok do tego co mi doradzicie!!!
P.S. Moj kolega bedzie bral teraz 100tabsow ruskiej mety i nie wie ile ma clomidu na odblok wziasc, prosi o pomoc!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
...

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1741 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57710
Zeby sie koledze na zdrowiu nie odbilo. 12 tab clomidu. pierwsza 12h po ostatniej metki. 1 tab clomidu dziennie. Nie bierzcie sie za koks jak nie macie pojecia.
https://www.sfd.pl/search.asp

Zmieniony przez - serekkox w dniu 2006-04-26 08:43:48

We ride together We die together. Bad Boys for life

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moze kto sprzetlumaczyc? sprosne wybryki mlodego ARNOLDA

Następny temat

Cykl2-pomocy

WHEY premium