SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co myślicie o tym programie siłowym na wyskok

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
tazoo looz i w ogóle fajnie że cos konkretnego opisałeś ale dużo z tego nie rozumiem,

za bardzo profesjonalnie napisane (tak "naukowo")

mario tak od razu po tych "ćwierćskokowych" bym sie z to nie brał, najpierw trzeba sie nauczyć odpowiedniej techniki itd.
jeżeli nie miałeś styczności z siłownią + mięśnie nóg to na początek jakiś nietrudny program na rozwinięcie ogólne mięśni nóg
pozdro

Zmieniony przez - kp11 w dniu 2006-02-13 23:03:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
4mario dokladnie tak jak kolega napisal, na poczatku porob latwiejsze cwiczenia smiesznymi ciezarami bo jak od razu rzucisz sie na ciezsze to mozesz sobie albo krzywde zrobic albo przetrenowac czy cos, fakt faktem mozesz nie miec zadowalajacych efektow, te 100kg to byl przyklad tak apropo, czytaj dokladniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
tazoo możesz wytłumaczyś to z tymi obwodami bo nie czaje tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2845
pięknie dzieki tazoo tylko jeszcze mam wątpliwości...

obwód to cała paleta ćwiczenie np z 1 a b c d e i masz ich kolejność i tak napisane jest np. poniedziałek - 3 obwody to w takiej kolejności robisz te ćwiczenia 3 razy... przynajmiej tak ja to rozumiem...

tazoo natomiast bardziej bym prosił o wytłumaczenie ćwiczenia E z zadania I i II nie pojmuje go za dobrze może jakiś schemacik z painta??

nasuneło mnie pytanie ćwiczenia A zestaw I gdzie mam trzymac sztangę skoro w B mam na barkach to gdzie w A? :)

ps. myśle że wyjaśni sie jeszcze kilka ćwiczeń dokładnie ale powoli i bedzie to bardzo dobry trening i dziękuje tazoo :)

Zmieniony przez - aNm w dniu 2006-02-14 09:52:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
taazo moze moglbys to troszke na polski :) znaczy mniej naukowo i moze jakies gify albo foty jak wykonacz z gory dzieki sog juz polecial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
tazoo wszystko rozumiem. tylko napisales 1.trening i 2.trening. robic je na przemian ze jednego dnia 1.trening, a nastepnym razem 2.trening czy jak?

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2845
to jak wiesz to to omów bo nie wszycscy to pojeli mój drogi ja bynajmiej uważam że 1 trening jest tylko co drugi dzień analogicznie a nie na caly tydzien poprostu wybierasz czy 1 czy 2 jak sie myle to mnie poprawcie

ps. Tazo pewnie szybko sie nie odezwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
ja juz tez rozumiem fajny trening szkoda ze tazoo jest tak malo na forum ale dobrze ze ogolnie jest bo wiedze ma olbrzymia to czekamy teraz kto robi ten trening i efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
ja sie moge za to wziąść nawet od dzisiaj tylko qrwa nie czaje tych obwodów,

zrobie tak że będe robił to 2 razy w tygodniu, np w środe 1trening i w niedziele 2 trening

chyba że ktoś mi to wytłumaczy lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2845
ja nie czaje tych ostatnich cwiczen i gdzie trzeba trzymac ciezar w 2 cwiczeniu a o obwodach napisalem na 1 stronie czlowieku !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klub siatkarski

Następny temat

Gimnastic Time (UGT)

WHEY premium