SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co mi grozi?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 418
Pobiłem kolesia, który ma 18 lat, ja mam 16. Obdukcja wykazała:
Obrażenie ciała w postaci stłuczenia okolicy jarzmowo-szczękowej z krwakiem okularowym, i inne, które spowodowały naruszenia prawidłowego funkcjonowania narządów jego ciała na okres powyżej 7 dni.
Mam opinię agresywnego, tą bójkę ja wszcząłem i pierwszy go zaatakowałem. Nie mam żadnych świadków, a on kilku ma. Nikt nie wie, o tym, że on wcześniej przezywal obrazliwymi slowami mnie, przez jakis miesiac :/
Co mi grozi w najlepszej i najgorszej sytuacji? Zakladajac, ze proces przegram. Bardzo prosze na odpowiedzienie mi na to pytanie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 418
Hehehehehe, sorki, ze nie odpisywalem, ale zapomnialem calkowicie o tym poscie. Dostalem wtedy upomnienie, hehe. Powiedzialem sedzinie prawde i tyle. Dzieki za pomoc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
Bedziesz odpowiadal za uszkodzenie ciala ofiary. W swietle kodeksu karnego jestes nieletni, wiec sprawa zostanie przekazana do sadu rodzinnego - w zwiazku z tym sad orzecze wyrok w zawieszeniu oraz zastosuje odpowiednie srodki wychowawcze wlacznie z umieszczeniem w domu poprawczym (to w przypadku gdy byles juz notowany za takie przestepstwa i stanowisz problem)

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 418
To jest moja pierwsza sprawa i nie bylem notowany. Jaki minimalnie moge dostac wyrok, a jaki maksymalnie? Bardzo prosze. Czy moze byc cos takiego, ze poprostu kaze mi zaplacic grzywne? Nie bylem nigdy notowany, ale wychowawca napisal mi opinie, ze prowokuje bojki i jestem bardzo agresywny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 958 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17700
Niestety popełniłeś przestępstwo, a to skończy się wyrokiem. Możesz pójść siedzieć, zależy jakie ma układy ten kolega którego pobiłeś. Wyrok w zawieszeniu jest także możliwy.
Prawo prawem ale realia są takie że za popchnięcie kogoś można siedzieć.
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Poczytaj ten temat ale chyba niewiele ci już pomoże: https://www.sfd.pl/temat121685/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Moja rada-sproboj dogadac sie z osoba która pobiłeś, ewentualnie zaproponuj odszkodowanie. Nie wiem jak powazne to byly obrazenia, ale najprawdopodobniej prokurator prowadzi sprawe na wniosek, a nie z urzędu. Nawet gdy juz dojdzie do rozprawy-stosunek poszkodowanego do twojej osobymoze miec dla sądu znaczenie.

Zmieniony przez - PITTT w dniu 2004-04-16 19:09:26

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
Taka sprawa bedzie toczyla sie w sadzie rodzinnym bo jestes nieletnim, juz napisalem ze groza ci sankcje wychowawcze,kurator i w najgorszym wypadku popawczak
Najlepiej zrob jak radzi Pitt, negocjuj z druga strona zeby sprawy nie kierowal do sadu, badz ja wycofal.

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 418
Sprawa zostala zalatwiona polubownie, ja zmienilem szkole i zaplacilem mu za obdukcje, a on mial wycofac sprawe. Powiedzial, ze wycofal, a dzisiaj przyszlo do mnie wezwanie. Mozliwe jest, ze za jakis czas przyjdzie uniewaznienie? Kolega mowil mi, ze jestem nieletni i to moja pierwsza sprawa, a poszkodowanemu juz nic nie ejst, wiec gora zaplace grzywna i beda jakies roboty publiczne. Czy to prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
Roboty moze nie, juz predzej odpowiednie srodki wychowawcze dla nieletnich. Najlepiej dowiedz sie w sadzie, czy tamten wycofal sprawe bo jesli ty nie odpowiesz to sad przywali ci wyrok zaoczny.

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 418
Nie wycofal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
No to dales sie, zaplaciles mu za obdukcje. Najlepiej bedzie jak z nim jeszcze raz ponegocjuszesz zeby wycofal sprawe. To tyle.

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój Mistrz.

Następny temat

szybkie rozciąganie

WHEY premium