SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co mam robic?!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 331 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5026
Przeciez to samo mi przechodzi bez masci i lekarzy... Bosh zostane chyba inwalida niedlugo ;O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 331 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5026
Ehh teraz jak sam przeczytalem swoj post to napisalem odwrotnie niz myslalem ;P Strzelilo mi w klacie i w klacie mnie boli. Nie wiem jaki ma zwiazek klata z szyja ale jak krece w prawo i chce spojrzec w dol to w klacie kuje! Juz czuje sporadyczny bol bo jak mowilem po kilku dniach samo przechodzi. Czasami potrzeba 5 a czasami 3 dni. To cos powaznego? Czy tylko zle sie rozgrzewam i rozciagam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 331 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5026
Guru nie odpowiedziales na pytanko - odlozyc wszystkie cwiczenia na 2tyg czy tylko cwiczenia na bica - wtedy mnie boli... Dzieki z gory!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odłóż tylko bica i zobaczysz co dalej.


guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 331 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5026
Jak robie bica to czuje jakby zaraz mialo sie cos w przedramieniu urwac. Przy niektorych innych cwiczeniach tylko lekki bol (podciaganie na drazku, wyciskanie francuskie, rozpietki)... Dzieki zrobie jak radzisz a jakby bol przy innych cwiczeniach sie nasilal to wogole przerwac ? I na ile?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli będzie ból przy innych ćwiczeniach, to niestety na dwa tygodnie musisz przerwać WSZYSTKIE.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 331 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5026
Guru kupilem Fastum i Arcalen i robie totalna przerwe przez 2 tyg. Tylko, ze fastum mozna stosowac przez gora 7 dni (przeczytalem w ulotce). Arcalen natomiast moge stosowac przez 2 tyg i jak radziles grubo na noc. Kupie przez te 2 tyg sztange lamana i to w znacznym stopniu powinno odciazyc moje przedramie. Czy po tych 2tyg przerwy bede musial oszczedzac reke czy moge juz ostro dac po cwiczeniach i rozpoczac cykl kreatyny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozpędzaj się powoli. Pamiętaj o rozgrzewce, ściągacz zabezpieczający też ma sens.


guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 331 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5026
Juz minal tydzien smarowania fastum i na ulotce jest napisane, ze mozna maksymalnie 7dni uzywac! Mam juz odlozyc i tylko arcalenem na noc smarowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kup Algesal i smaruj kolejny tydzień.

guru
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Amfetamina a Therma Pro

Następny temat

problemd

WHEY premium