SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co mam robic?!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proponuję Ci odłożenie cyklu na 2 tygodnie.

Dariusz Czarnecki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 331 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5026
Bosh jaka lipa ;-/ aha czuje jeszcze lekki bol przy wyciskaniu francuskim moge go zignorowac czy zrezygnowac z cwiczenia?! Pozatym nie boli przy innych cwiczeniach ... A moze jakos wzmocnic przedramiona? Aha jeszcze 1 sprawa brachola boli lewy lokiec - praktycznie przy wszystkich cwiczeniach a najmocniej w nocy po dniu treningu co ma robic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli boli - myślę o bracie, musi przede wszystkim odpocząć - inaczej sie nie da! Wiem, że to nie jest rewelacyjne, ale jedyne skuteczne. Maść przeciwzapalna, np. Algesal lub Fastum, leki przeciwzapalne np. Ibuprom, temblak do "odkładania" ręki dla odpoczynku - to da efekty, jeśli nie - koniecznie ortopeda.

Dariusz Czarnecki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 331 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5026
Guru co ja bym zrobil bez Ciebie ^^ Ale nie bedziesz mial latwego zycia bo ja jestem wszystkiego ciekawy i upierdliwy ;) Czyli przez 2 tyg mam nie ruszac przedramion?! Moze jakies cwiczenia wzmacnaiajace? Mam fajny przyrzad do cwiczenia uscisku moze cos pomoze? Nie moge tak siedziec bo mnie roznosi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak odpoczywać, to odpoczywać - masz szansę np. dorobić wiedzę teoretyczną i zgłębić tajniki psychologii - uścisk potem.


Dariusz Czarnecki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 331 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5026
Przez 2 tyg lecze reke i pocwicze ostrzej rozciaganie wszystkich czesci ciala ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 331 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5026
Rezygnuje tylko z cwiczen bica tak? - bo tylko przy tych cwiczeniach mnie boli... i minimalnie przy wyciskaniu francuskim ale to chyba moge robic ide zaraz po masc i ibuprom, aha nigdy nie biore zadnych tabletek nawet przeciwbolowych czy nie za duzo tego ibupromu? Mam brac po 3 tabletki dziennie przez 2 tygodnie?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To nie jest wielka dawka. jeśli masz obawy, a po tygodniu będzie znacznie lepiej, możesz spróbować je odstawić.

Dariusz Czarnecki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 331 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5026
Spox to jeszcze 1 sprawa ;) czasami po treningu zakuje mnie cos w klacie po prawej stronie i pozniej nie moge skrecic glowy w prawo i spojrzec w dol bo strasznie boli mialem juz tak pare razy i wczoraj znowu mnie chwycilo. Po kilku dniach samo przechodzi ale czy mozna tego uniknac na przyszlosc? Zle sie rozciagam czy cos?...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obawiam się, że będziesz musiał oszczędzić także kręgosłup szyjny, bo inaczej się rozlecisz. To wygląda na zespół uciskowy (lub dyskopatię szyjną). Idź do lekarza i zrób zdjęcia - jeśli będzie wszystko radiologicznie w normie, maść + odpoczynek i daj znać.

Dariusz Czarnecki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Amfetamina a Therma Pro

Następny temat

problemd

WHEY premium