SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co lepsze - siłownia czy wszelkiej maści ABGymnic'ki?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32466
J/W
Jakim cudem kawalek plaskitu , metalu , 2 kable i pasek moga Ci zrobic za***ista rzezbe ,jezeli masz genetyke zypelnie inna
Wogole nie wierze w takie bzdety jak na reklamach pokazuja , wogole to te reklamy sa smieszne , ubiara super paniennke z supek tyleczkiem w ubcisle spodnie i mowia ze to 3 tygodniach uzywania wyglada tak ekstra , a wczesniej pokazywali calkiem inna babe tylo w tym samym ubraniu
A naiwni ludzie mysla o kurde , ide kupic i kupuja
Tylko nie rozumie jak ludzie moga byc tak naiwni przeciez sama taka zbawka (gdyby miala faktycznie tak dobre dzialanie) nie zrobi nam tego o czym marzymy ,potrzeba jest dieta i inny tryb zycia , a na reklamach mowia ze nie trzeba diet ( co jest niemozliwe , chyba ze ktos ma szybke przemiane materi i szczupla budowe)
Takie jest moje zdanie
Nie kupujcie tego szajsu

"Never Give UP"
----------------------------- Pozdrawiam ceo

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja slyszalem ze super ABGymink dziala tylko 10 min, a potem musisz czekac az ostygnie A co to znaczy to J/W?

Drum'n'Bass zapnij pass!!!
>>>POZDRAWIAM<<<
Kru krunatos Stul Pe
Gierosikro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32466
j/w - jak wyzej

"Never Give UP"
----------------------------- Pozdrawiam ceo

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ha to juz bede wiedzial

Drum'n'Bass zapnij pass!!!
>>>POZDRAWIAM<<<
Kru krunatos Stul Pe
Gierosikro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 475 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6926
ja wam powiem że to g**** jest
kupiłem se oczywiście podróbkę (15zł - teraz to g**** coraz tańsze) - a jak szkoda kasy na oryginała ale to się niczym nie różni od orginała tyle że mniej wygodne. kupiłem to tylko i wyłącznie z ciekawości a nie żeby sobie życie ułatwiać. Co prawda działac to to działa ale jak, założyłem na brzuch i ustawiłem na maxa,(oczywiście wcześniej posmarowałem grubą warstwą żelu) to myślałem że się posram z bulu mięśnie działały ale wątroba, i inne narządy wewnętrzne też prąd p*******lił. Jak założyłem na łapę to mi ledwo ręki nie uj****o, a na klatę zakładać nie radził bym szczególnie bo arytmi serca można dostac. Jak ktoś by chciał popełnić samobujstwo to może sobie to na szyję założyć i na maxa włączyć. A tak na powaznie to to na masarz brzucha co najwyżej się nadaje.

Jak by to było takie za******e to na siłowniach nie byłoby tych drogich sprzetów tylko ABgymniki!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 612 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16257
najlepiej sobie Kupic to co reklamuja na krzywy kregoslup
Haslo
Nie garb sie jest pajaczek
polecam kazdemu cwiczacemu.Pozdro!

654 tank hunter batalion

654 tank hunter batalion

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za Wasze opinie na ten temat.

Założyłem ten topic, bo jakoś za kija nie mogę osiągnąć odpowiednio zadowalających mnie mięśni brzucha, więc myślałem, że może abgymnic pomoże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
Zeby odslonic miesnie brzucha i pokazac swoj szesciopak calemu swiatu musisz umiejetnie dobrac diete i dolaczyc spora dawke aerobow.
Same cwiczenia brzucha niewiele dadza.
Teraz w sezonie zimowym nie jest to latwe. Cykl redukcyjny zazwyczaj zaczyna sie wiosna.

no pain, no gain

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Macff, za to masz soga ode mnie

Pozdrawiam.

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chłopie ja bym na twoim miejscu zmienił login bo to wstyt!!!
6 latek wie że to główno jest do niczego !!!
hahaha

***STINGER***
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening pomocy michall i znawcy!!!!

Następny temat

Maść na rozstępy.

WHEY premium