SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co do xp i cp??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 730
Witam mam zamiar za jakiś czas zacząć cykl na xp i cp. Wcześniej robiłem cykl na xp z mono i byłem zadowolony, więc może teraz taki cykl. Chociaż słyszałem że nitrobolon jest dobry xp i shock ze stormem to dobry cykl jak myślicie co będzie najlepsze?? Do xp i cp chce dokupić białko z ostrowii i do tego chce kupić moze carbo a może dectroze czy może coś innego będzie odpowiedniejszego?? Chce wydać na cały cykl ok 300zł xp-100zł, cp -70zł, ostrowia - 3x30zł co daje 260 a na cykl chciałbym przeznaczyć ok 320zł może więcej. Czekam na propozycje i ocene jak widzicie taki cykl pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 345
bcaa olimpu i bedzie dobrze:) chyba ze masz mało wegli to mozesz jescze carbo ale to juz zalezy od ciebie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 730
tam miało być hp a nie xp że jest spoko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Ankieta dzialu.
Jak sie ma sprawa z dietą?

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 730
dieta jest ale jeśli chodzi o pytanie czyli jaki cykl będzie najlepszy i co spotęguje wyniki nie ma tutaj aż takiego znaczenia więc proszę o opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 468 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 131196
ogolnie supelki dobre dokup witaminki , omega i jak starczy to jeszcze zma i zycze duzo masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 730
czyli kiku przychylałbyś się najbardziej do xp i cp??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 730
Proszę o opinie nikt mi nie pomoże??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1473 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21949
Bez wypelnienia ankiety nie oczekuj odpowiedzi
pozdro

Po kontuzji, wracam małymi kroczkami do formy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 730
starałem się wypełnić ale nie mam zdjęcia i nie potrafie jakoś tego obejść, więc może jednak ktoś się wypowie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 345
a wiec tak ja biore teraz shocka ze stormem i rewelacji nie ma moze dlatego ze biore te nowe formuły siła ogólnie na plus i pompa jako taka jest ale bez rewelacji. polecam ci sizeon + superpump 250 jest okej jest to firmy gaspari nutrition albo deca stack i moze tez do tego jakis jabłczan np. tcm olimpu lub jakis mocny stack po treningowy poniewaz deca stack stosuje sie przed treningiem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 730
Może pomyśle przy następnym cyklu o tym co polecasz narazie sprzyjał bym się do xp i cp dużo osób twierdzi że jest ok. więc jak myślisz kempu co dokupić do tego oprócz ostrowi??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zastaw 7 suplementów

Następny temat

Zabawa z nolvadexem z gaspariego.....

WHEY premium