SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dołożyc do Cell Pumpa?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1336
Witam, chce zrobić cykl z Cell Pumpem, wcześniej miałem cykl z mono + hmb, jak na mono miałem dość dobre efekty, co radzicie dokupić do tego Cell Pumpa?? myślę jeszcze nad aminokwasami BCAA, a co oprócz tego?? Proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
alopi_90 wegle musisz dobierac indywidualnie, zalewa zmniejszasz, nie zalewa - zwiekszasz i jakos sie tym bawisz
ogolnie diete masz bardzo fajna w sensie ze "robia" Ci jedzenie a Ty sobie je tylko korygujesz bialkiem i carbo. Ja bym tak chcial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jaką masz tą puche ?? jak małą to dokup drugą
jak dużą to możesz kupić jakiego przed treningowca{shocka,shotgana}albo po prostu zwykła forme{jabłko,mono ,ester}
oczywiście jeśli dietka jest i odpowiedni staż

Zmieniony przez - dymek07 w dniu 2010-01-28 20:03:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160546 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234846
wypelnij ankiete to doradzimy cos trefniej w ciemno mozna wymienic cala game suplementow.

jak masz mala puche to kup druga lub mono/jablczan/orotan

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1336
mam 2 puchy także spokojnie styknie na cały cykl, tylko chodzi mi o to że mi szkoda brać samego cell pumpa jak już robić cykl to z czymś konkretnym, a jeżeli chodzi o to ankietę to jak ją zedytować?? bo nie mogę zbytnio znaleźć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160546 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234846
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
jakie masz puchy? duze czy male? jak duze to dokup NOKO i wyjda Ci dwa pelne cykle na takim zestawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1336
Oto ankieta:

1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył)







2) wiek
20 lat
3) waga/wzrost
75/178
4) staż treningowy
1 rok
5) cel cyklu
masa+siła
6) stosowane już wcześniej suplementy
kreatyna mono z treca i hmb
7) stosowane wcześniej spalacze
thermo speed
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od
białko wpc 80 ostrowia
9) ilość dni wolnych od kreatyny
8 miesięcy
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)
ojej ciężko powiedzieć, dietę mam ogólnie zbilansowaną, ograniczam węglowodany i tłuszcze, a białko ostrowi stosuje by uzupełnić braki białka w diecie, dokładnie rozkładu nie napisze, ale myślę że stosunek poszczególnych składników wynosi 1:1:0,5
11)przewidziane finanse na cykl
200-300 zł
12) uwagi i sugestie
nie mam żadnych przeciwwskazań medycznych ani problemów zdrowotnych

Zmieniony przez - alopi_90 w dniu 2010-01-29 11:20:04

Zmieniony przez - alopi_90 w dniu 2010-01-29 11:20:31

Zmieniony przez - alopi_90 w dniu 2010-01-29 11:21:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160546 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234846
ojej ciężko powiedzieć, dietę mam ogólnie zbilansowaną, ograniczam węglowodany i tłuszcze, a białko ostrowi stosuje by uzupełnić braki białka w diecie, dokładnie rozkładu nie napisze, ale myślę że stosunek poszczególnych składników wynosi 1:1:0,5

jak chcesz zrobic na tym mase, to nie da rady...

rozklad 2g bialka, wegle 4-5g a tluszcze 1-1,5g
wtedy mozesz zaczac robic miesnie, to co podales 1-1-0,5 to nawet proporcje za male dle dziecka z podstawowki. tak wiec najpierw wez sie za porzadne jedzenie, pozniej kreatyne.

i nie odbieraj to jako ataku tylko dobrej rady. bo bez zarcia nic suplement nie pomoze,musisz mu stworzyc warunki do dzialania.

jak ulozysz diete wklej tutaj ocenimy, pozniej trening tez mozesz.
pomalu z konsekwencja. nie wstydz sie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
musisz miec solidna diete koelgo zebys wiedział co i ile jesc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1336
wiem o co chodzi, ale chyba trochę źle się wyraziłem, chodzi mi o to, że biorę 2g białka na masę ciała(około 160-180g białka dziennie) tylko postanowiłem ograniczyć węglowodany bo nie chce zalać się tłuszczem, dlatego postanowiłem zredukować trochę węglowodany, czy to jednak zły pomysł??
i chodziło mi o ilość składników przyjmowanych w stosunku do siebie, czyli:
powiedzmy biorę 200g białka dziennie, przy tym około 400 węgli i 70g tłuszczu

Zmieniony przez - alopi_90 w dniu 2010-01-29 13:18:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1336
Diety nie mogę sobie ułożyć, ponieważ jestem na studiach mundurowych i jem to co mi dają, jedynie mogę sobie pomagać jakimiś odżywkami typu carbo, białko co i tak już biorę, mam dziennie 3 posiłki ale robię sobie 2 dodatkowe:

Przed śniadaniem 30min biorę 20g białka, później śniadanie, między śniadaniem 7:00 i obiadem 14:00 wcinam 4 kanapki z chlebem razowym + dżemem lub serkiem topionym i wypijam 20g białka, później obiad(zazwyczaj jakieś mięcho((mało jak dla mnie:schabowe, udka i piersi z kurczaka, ryby itp.), ziemniaki, surówki)), następnie kolacja 18:00 to już różnie jest, gdy widzę że było mało białka w produktach też dopijam sobie 20g, chyba że mam dzień treningowy wtedy biorę białko przed i po treningu wraz z kolacją(wtedy jako posiłek po treningowy) po 30g i ostatni posiłek o 22, 150g twarogu chudego

Zmieniony przez - alopi_90 w dniu 2010-01-29 17:12:20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja

Następny temat

jaki skład Ostrowi

WHEY premium