SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dalej

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2369
dobra :P a zna ktos jakis split dajacy dobre efekty? bardzo proszę o odpowiedz, zdecydowałem sie na splita jednak :p o z fbw bede miała za duzo zamieszania i boje sie że sie nie połapie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
gsmt
to daj piers z kurczaka, wolowine i problem z glowy, na pewno lepsze to niz proch


Akurat mięso nie jest na pierwszy miejscu jeżeli chodzi o przyswajalność ;)
Pierw jajka, potem podroby, później może być mięso.. proch nie jest najlepszy także jeżli wszystko Masz z diety dostarczane to nie potrzeba tego kupować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2369
ok Dzieki za odp. proszę o jakis split w domku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Tematy podwieszone.. Według mnie nie opłaca się splitu w domu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2369
no ale nie wierzę że jak będe z,, głowa'' ćwiczył i w miare dobrze jadł to nie urosnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to średnio zaawansowany by Mawashi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
A kto powiedział, że przydiecie i ćwiczeniach nie urośniesz? To nieważne czy ćwiczysz w domu czy na siłce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2369
Krzyh93 nie bardzo mi odpowiada... chyba sam ułożę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
MojeImie
gsmt
to daj piers z kurczaka, wolowine i problem z glowy, na pewno lepsze to niz proch


Akurat mięso nie jest na pierwszy miejscu jeżeli chodzi o przyswajalność ;)
Pierw jajka, potem podroby, później może być mięso.. proch nie jest najlepszy także jeżli wszystko Masz z diety dostarczane to nie potrzeba tego kupować.

o hierarchii to nie wiem, ale na pewno wolowina zawiera kreatyne co tez jest na duzy plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jajka mają dużo aminokwasów siarkowych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak hantli...

Następny temat

Trening.

WHEY premium