SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co bys zrobil inaczej?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 412 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12824
Jako, ze na tym forum jest bardzo wiele osob z ogromnym stazem, wiele ludzi patrzy na nich jak w obrazek (z tego co zauwazylem, czytajac to subforum).
Wiec wydaje mi sie, ze gdyby starzy wyjadacze opisali swoje bledy kilka osob mialo by szanase przemyslec to co robia i ich nie popelnila.

Nie chodzi mi tu o pieprzenie, ze sterydy sa zle ale uczenie sie na bledach.

Jezeli temat nie bedzie komus pasowal, mozna skasowac.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 405 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4083
ale to właśnie błąd był bo ćwiczylem rok od 16 lat jak miałem 17 biłem prolke i mete potem nie ćwiczyłem rok i prawie wszystko spadło i zaczołem potem od nowa i teraz 3 lata tak konkretnie w miare się ćwiczy:)

Gdyby kózka koksowała to by 200 wyciskała

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
najwiekszym bledem jaki popelniaja zaczynajacy stosowanie saa jest brak wiedzy w tym temacie ale dales dobry temat czlowiek cale zycie sie uczy

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
mysle ze brak diety od tego trzeba zaczynac bo jak widze chlopow na silce na turbinie jak sie zachwycaja jacy sa wielcy ( kupa tluszczu i wody ) a tu chyba nie o to chodzi bo takie efekty na weglach do sie osiagnac wiec mysle ze to podstawowy blad

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1025 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28148
po 2 miesiacach treningow sieglem po metke a potem juz poszlo po calosci - brak wiedzy i doswiadczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
pierwszy cykl - anapolon / ale że tak powiem dołożyłem do pieca parę kilo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261571
wogole bym nie siegnął po doping i cwiczyl rekreacyjnie koncentrując sie na zyciu a nie jego marnowaniu

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2011-02-17 19:34:48

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cwiczyl bym na sucho.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
wcale bym nie cwiczyl..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 250 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7245
pieprzenie :D

Trening na sucho nie istnieje .... i każdy o tym dobrze wie, prędzej czy później sięgnie sie po ten " zakazany owoc "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 432 Napisanych postów 1940 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 87657
Zaczalbym pozniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
Zwiększyłbym dawki

Wracam :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl 200 metki

Następny temat

Testosteron Prolo Jelfa 1 Cykl Pomocy...

WHEY premium