SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prop + Meta - Troszke inaczej

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam małe pytanie:
Aby zrobić długi cykl bez użycia długich estrów można tak zakombinować:

1-5 Prop 50 mg c2d
6-11 Meta 15mg ed

Kończy propa i zaczyna metanabol.
I tu moje pytanie czy jak skończy propa i zaczyna metanabol nie trzeba robić żadnego odblokowania bo troszkę mie to nurtuje a od tego jest forum żeby się doradzić jak nie znajdzie się w wyszukiwarce.
Wiem ze lepsza była by odwrotna kolejność ale czy taka też można by zrobić?
I jak będzie z libido po ostatnim szczale propa i przejściu na mete?
Czy pana tez będzie zadowolona ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Narazie to jest teoretyczne pytanie wiec nie bede podawał danych.
Wczytajcie sie w temat i odpowiedziec na pytania jakie tam sa zawarte okiProsze niech sie nie zrobic tutaj zaras jakas kłutnia
Rozważamy teoretycznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
teoretycznie to jest potrzebna twoja waga, staż, cykle, żeby coś doradzić, bo środki i dawki pod te dane się ustawia...

kłutnia się nie zrobi, no chyba że kłótnia

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94421 Napisanych postów 364346 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668864
ja bym to brał odwrotnie.ewentualnie metka 4 max 5 tyg i potem jeszcze 2-3 tyg na teściu a odblok konieczny takie jest moje zdanie.Z libido nie powinno być problemów.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale ja chce sie dowiedziec czy z libido nie bedzie problemów w tej kolejnosci.
Jak skaczy sie prop czy meta wystarczy organizmowi bo po mecie napewno bedzie solidny odblok Clomid i Nolvadex
Chodzi o taka kolejność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94421 Napisanych postów 364346 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668864
z libido nie będzie problemów jak się dobrze odblokujesz. a w czasie cyklu też nie powinno być problemu

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2006-12-05 15:02:28

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Akurat tu nie omnie chodzi ale nie wazne.
Czyli tak jak osoba przejdzie na mete po propie to na metce pana nie bedzie nazekała mam rozumiec wszystko bedzie si
Bo na propie wiadomo jak to jest wesoło a jak sie skaczy prop i przejdzie na metaks dalej mozna bedzie zawołac "Kotku szykuj sie bo zaras jedziemy do nieba"
Poprostu jest potrzbny dłuszy cykl ale na tych srodkach i niefortunie w tej kolejności.
A przytym trzeba zadowlac dziewczyne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
zalezy od organizmu mi wystarczy troche propa pociagnac dluzej i libido leci slabo znosze , lepiej dlugie estry ale to jakies 3-4 tyg i lipa sie robi po cyklu jakies 2tyg i jest spoko odblok i meczyc waca trzeba to bedzie pracowal jak nalezy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli po np 4/5 tyg na propie moze nastapic jakis spadek libido jak sie przejdzie wyłacznie na metaksa ale z dziewczyna i tak sie da zabawic. A po odbloku wszystko powino wrucic do normy.
Wszystko dobrze szczajiłem:) ?/?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16284
to niezbyt dobry pomysł ja proponowałbym weź samą mete 1-4 20mg ed puźniej zrób miesiąc przerwy i walnij propa 1-6 ??mg e2d i po propie zrób odblok
albo kombinując w Twoją strone można
1-5meta 20mg ed
4-9 prop 50mg e2d ale to troche bez sensu

gg3636284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol+Sustanon250

Następny temat

Cetabon -> sennosc ??

WHEY premium