SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co TO ma Byc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
qrde cichy oszczędź mnie chociaż ten ostatni raz
a śmiałem się z tego opisu na allegro... fajny jest ten chłopak, który to sprzedaje... szkoda, że na allegro nie można dawać sogów bo dałbym mu... jest przejmująco wiarygodno-uczciwy
porywający opis! a nawiązując do tematu: chce ktoś 2,5 kg serwatki? bo nadal zalega mi w szafie... oddam z przyjemnością!

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
willi zobacz na inne jak koles zarżnał z innyc aukcji foty - z reszta jakis amatorow kultrystow i podpsiuje - czesc t oja marcin mialem ci przeslac fotke mojej metomorfozy jaka uzkalem dzieki twojemu planowi it.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
A ten gościu w środku na zdjęciach, to jeden z najlepszych trenerów w zawodowej kulturystyce z USA.
Pewnie też kupował od niego serwatkę w proszku

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20949
SONBATY kto wie moze kupowal

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
I aplikował Flexowi, którego swego czasu szykował do zawodów

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Jest to idealna odżywka białkowo-węglowodanowa! W wiekszosci tego typu produktów zawartosc białka w 100g nie przekracza 25% u mnie masz ponad 35%!" buhahaha

"Naprawde warto! Polecam z całego serca!!!" tych ludzi powinni w kaftan i do wariatkowa

ale komentarze "kupujących" mnie rozwaliły, spadłem z krzesła i się turlam ze śmiechu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20949
lucas pamietaj to jest SUPER SPRZEDAWCA

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20949
kto jest zarejestrowany na allegro niech wysle temu uzytkownikowi email mowiacy prawde ja juz wyslalem

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12619
ja tez wyslalem, jesli nie odpowie na moje pytania to napisze do serwisu allegro zeby lepiej weryfikowali te aukcje

--> SFD FIGHT CLUB <--

0111010001101000011010010110111001101011

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20949
patrzylem na komentarze kture wystawiali mu kupujacy usmialem sie na maxa Tylko z jednym bym sie zgodzil oto on ====>>>>>QRDE TO BYLO BIALKO TO BYLA MAKA TORTOWA ........SER MA WIECEJ BIALKA NIZ TEN .,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowa i niedoświadczona... pomocy...

Następny temat

Odżywki 50-50

forma lato