SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowa i niedoświadczona... pomocy...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 124
witam wszystkich forumowiczow! jak napisalam w temacie, jestem nowa, niedoswiadczona (poczatkujaca) sport's-woman . tzn. cwicze regularnie od 3-4 miesiecy, ale chcialabym miec wiecej sily na terningi (w moim przypadku jest to głownie jogging). wiec... pomyslalam o "czyms do lykania"... czyms dobrym, a jednoczesnie nie drogim bo nie chce wydawac na "wspomagacze" majatku ! pokochalam sport, ale jednak czasami potrzebuje brak mi sily, lub po prostu potrzebuje jej wiecej niz mam... czy mozecie mi pomuc? cos doradzic? jestem zdecydowana, ze chce brac jakies tabletki... ale sama nie wiem jakie! doradzcie, prosze . pozdrawiam wszystkich i z gory dziekuje za odpowiedzi ;*

dum vita est - spes est

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 124
bry!

Om a tak ladnie sie wypowiadales, chyba ktos sobie zarty stroi ;-/.

jak ktos potrzebuje kawy na noc, to czemu nie :P, dzis mi sie przyda.
ja jednak sie pomylilam bo jak tylko dotknelam poduszki to juz spalam :D.

pozdrowionka!

dum vita est - spes est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 124


przepraszam za zasmiecanie, ale robie probe zalaczenia zdjecia do profilu... uda sie czy nie uda?

dum vita est - spes est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam, na energie mozesz pic jakies napoje izotoniczne (dobry i tani jest izotonik z Vitalmaxa), lub spozywac jakies produkty zawierające guarane, które tez nie są drogie. To w zupełności wystarczy.
To Twój brzuszek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 124
witam . hehe - NIESTETY to nie moj brzuszek, ale mysle, ze jesli sie ladnie postaram, to wkrotce bede miec nie wiele gorszy . poslucham Twoich rad i zaczne pic napoje tego typu... czy one przyspiesza spalanie tluszczu, kalorii (bardzo na tym zalerzy)? guarane gdzie moge dostac? (jak widzisz, jestem "zielona" . szczerze PISZAC mam juz dosc lykania tussipectu (!), picia kawy (ktorej nie znosze)... na sam widok tych "specyfikow" dostaje drgawek... łeee... a i jeszcze jedno pytanko dotyczace guarany: czy dobrze zrozumialam, ze ona pobudza? nio to by bylo wszystko, dziekuje i pozdrawiam

dum vita est - spes est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
tak guarana pobudza
mozesz kupic herbate z guarana
tauryna
kofeina

napoje izotoniczne
na spalenie tłuszczu dieta wysokobiałkowa,aeroby(bieganie,rower,skakanka)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
izotoniki dodadzą Ci powera na dłuzsze bieganie i wiecej sił. Ale tłuszczu nie spalą szybciej. Jeśli chcesz spalić tłuszczyk kup l-karnityne lub fat-burnera. Guarane kupisz napewno w sklepie z suplementyami firmy hi-tec, produkt ten nazywa sie Power guarana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Zacznij pić kawe.. to najlepszy energetyzer (pomijając te niedozwolone) jaki znam a próbowałem uwierz mi wiele.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
e-lite stary koksiarz

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Spać nie możesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 124
dziekuje Wam wszystkim za odpowiedzi ;* (duzy buziak za to ). napewno zrobie porzytek z Waszych rad i cos z TYM WSZYSTKIM zrobie. dzis wybieram sie do miasta wiec napewno dokonam jakiegos zakupu . co i jak bedzie sie ze mna dzialo, napisze wkrotce :D. milego dnia! korzystajcie z slicznej pogody (no akurat w mojej miejscowosci jest sliczna ). pa!

dum vita est - spes est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Tak jak pisze e-lite. Kawa to jest to. Jednak jej branie ma tez swoje minusy. Jak np. obciazenie zoladka. Mozesz tego uniknac biorac kofeine w tabletkach. Np. Kofex w aptece bez recepty dostaniesz. Albo np. kup Power Guarane z Hi-teca z kofeina.
Dla mnie podstawa przed treningiem to kofeina (z kawy) + Taurynka ( ostatnio z vanadylu,bo tani )
Pozdrawiam!

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy gainerek

Następny temat

Co TO ma Byc

WHEY premium