SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coś sie dzieje z reka!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 590 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21339
no tak panowie tyle ze pisze ze to jest z jakies 6-7centow od miejsca iniekcji.no i dopiero po 2dniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Naly a ja z kolei nigdy nie wbije juz w udo na noc, kiedys enana irana walnalem szotya i poszlem spac, zalezalem to rano noga ruszyc nie moglem. teraz bije zawsze z rana zeby to rozchodzic i jest ok 0 bólu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1438 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41636
Nie lepiej bić w dupala? czy wyginać wam się nie chce bo już takie wielkie schaby z was:D

Świnie do koryta ...

CBR 600 F4i

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 590 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21339
zawsze bije w udo nie wiem co mnie pokusilo o ten naramienny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 590 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21339
Naly i po ilu ustapilo?isc z tym do lekarza?dziwi mnie tylko ze po 2dniach to wyj**alo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575919
Ktoś trafił ostatnio komara, widać Ty trafiłeś zarodek ryby z rodziny rozdymkowatych. Po inj rybę rozdęło i pojawiła się charakterystyczna dla jej budowy gula:



Zmieniony przez - krzykacz w dniu 2012-01-24 22:02:37

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 590 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21339
krzykaczy to ona moze zrobic bummmm?a tak powaznie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tego PMP to chyba jakies dwa sorty są,

przeleciało mi tego troche przez rece cypio deke sam bije i wszytsko ok nawet zadnego dyskomfortu po injekcji nie miałem a idzie 3ml w udo na raz

komarów żadnych też nie widziałem, może gdzies podrabiają już to PMP kapsle łatwe do ściagnięcia to jakas prowizorka moze kujawski tam leje a good sok dla siebie za free
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
po tygodniu bol ustapil
ale po 2 dniach od strzalu czulem w tym miejscu taki bol ze sie zesrac szlo
A bylo to wlasnie po tym jak rano walnalem sobie shota i krecilem aeroby na rowerku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 590 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21339
naly mnie to nie boli przy ruszaniu reka,tylko jak dotkne i masc wcieram.dzisiaj wyglada tak samo jak wczoraj.isc z tym do lekarza.miejsce nie jest czerwone
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hepa-Merz

Następny temat

co teraz?

WHEY premium