SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coś robie/jem źle ale co?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Rozstępy nie zrobiły mi sie od dwóch ciąż a ty pytasz czy od malej ilości mięśni sie zrobią Obwody mam mniejsze niz wiekszosc otłuszczonych kobiet, wiec nie maja mi się od czego zrobić rozstępy.
A na mięśnie... coz... trzeba sobie ostro zapracować, to nie latwe i dla osoby która nie ćwiczy siłowo z "duzymi" ciężarami niemożliwe
A ty jak chcesz sie wysmuklic to musisz miec dobra diete i ćwiczyć, bo tylko mięśnie spalają tłuszcz, jak sie ich nie ma to trzeba głodować by być chudym , a ładne smukłe mięśnie tez wymagaja pracy.

Zmieniony przez - obliques w dniu 2008-05-12 20:24:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 282
jak chcesz schudnac to nie wazne ile jesz i co jesz najwazniejsze to to aby zmiesci sie w limicie kalori.http://optymal-btw.webpark.pl/kalkulator.html masz tu dobry kalkulator ja liczyłem aklorie i jedłęm o połoe mniej niz potrzebuje i chcudłem 15 kg w 3 miechy bez zadnych supli.(oglnie nie poecam ci odchudzanai bo jak nie znudzi ci sie po tyg. to pozniej ciezko jest sie odzwyczaic, a poz tym lepiej kum se hmb i białko i ic na silke uwazam ze bedzie to lepsze )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 282
ja jestem zdania ze nie wazne kiedy jesz ja jadłem 2 posiki jeden o 16-18 drugi o 22. i rezultaty były ogromne .do tgo codziennie brzuszki i pompki około 1 h gry w kosza i ogromne ilosci herbaty i wody (2-3 l herbaty i tyle samo wody)oczywiscie brak tluszczy i cukru!!! słodycze tez odpadłay
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Wiek 58 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24489
shc - nie pisz bzdur!

miss1991
Dieta podana przez Pintera wbrew pozorom wcale nie ma mało kalorii :). Wszystko zależy od ilości produktów. Co prawda ja bym ten owoc i sok wywalił (przede wszystkim sok), zamiast Wasy dałbym chleb żytni pełnoziarnisty i masło a ilość kalorii regulowałbym tłuszczami (jak za mało kalorii to więcej oliwy z oliwek, oleju lnianego i masła). Ale to już taka drobna kosmetyka .
Kolacje należy jeść. Tak do 2 godzin przed snem. Jeżeli chodzi o mięśnie to spełniają one bardzo ważną rolę w organizmie więc należy je mieć - nie bój się kobieta by miała widoczne mięśnie musi naprawdę bardzo ciężko się napracować.
Posiłki co 3-4 godziny, np 7.00; 10.00; 13.00; 16.00; 20.00. Oczywiście dostosowane do rytmu dnia (praca, szkoła, inne itp zajęcia).
Suple można włączyć ale PODSTAWĄ odchudzania jest dobra dieta z odpowiednimi ćwiczeniami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 404 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1292
nie miałam zielonego pojecia ze miesnia spalaja tłuszcz ;D w takim razie plan na dziś jest taki: 7:30 musli z mlekiem 12:30 kanapka z ogorkiem i rzodkiewka ok 16 ryba + sałatka i o 19 serek biały. AAA!! Własnie a co jak ja ciwcze wieczorem tak ok 22? bo czytałam ze przed treningiem węglowodany? co myslicie o takim dzisiejszym dniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Przed treningiem posiłek pełnowartościowy. PO treningu tez cos nalezy zjesc (niech to bedzie chociaz odzywka bialkowa). Brak ci co najmniej jednego posiłku wiec będzie akurat Co cwiczysz konkretnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 248 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3160
Witam
Oczywiście to co napisałem to jest tylko przykład od którego można zacząć (możliwe modyfikacje)
Brakuje kolacji – bo to było zadanie domowe dla Ciebie. Co do kalorii :) a ile chciałaś ich jadać ?
Jeśli uda Ci się zastosować do częstotliwości posiłków oraz ich jakości to będziesz na dobrej drodze do celu.

Pozdrawiam

Piotr Folęga
kULTURYSTYKA.PL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 404 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1292
Witam Witam;d dziś było tak jak pisałam oprocz obidu bo na obiad kurczak + surówka + uwaga wiem ze źle zrobiłam napoj jakis chyba tak z 200mlitrów ;d bo musiałam połknąc tabletki a nie miałam juz kasy na wode to wziełam od kolezanki;d no to ku przypomnienia dzis było musli (duzo) kanapka z ogorkiem i rzodkiewka obiad tak jak pisałam i UWAGA zjadłam pierwszy raz od hmmm 2 miesiec KOLACJE:D mianowicie chudy ser biały z 3 rzodkiewkami + pomidor o godzinie 19:30 przewidywany trening 21:30 moj trening to 30 min na orbitalu tam jest z rozna siła potem 100 brzuszków i takie 8x4 na pupe tak noga do gory no nie wime jak to opiwsac. Co do jutra bo juz planuje jutro. A własnie co myslicie o moim dzisiejszym dniu wiem ze z tym napojem to dałam plame;( jutro sniadanie - myslałam o jajkach przepiorczych zeby zjesc? co wy na to? do szkoły kanapka z pomidorkiem i rrzodkiewka no i na obiad jutro kapusta + cebula duszona? bez smietany. + ryba. Kolacja tak jak dzis tylko moze wczesniej tak o 18:30 ? serek z rzodkiewka? nie wiem ile to wszystko ma kalori tak moze z 1400 ? niezbyt to umiem liczyc no bo jak chodzic z waga do szkoły? Ale moja kanapka wazy 250 g. Jutro pzwaze musli i mleko jak nie zdaze tych jajek zjesc. A moge jajka z chlebem? dziękuje za wszystkie odpowiedzi bardzo mi pomagacie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 404 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1292
Witam dzis tak jak pisałam rano musli ale o 6 potem kanapka o 11 i ok 14 obiad a na obiad 2 jajka kasza jaglana kapusta młoda no i zjadlam jeszcze troche galaretki z brzoskinia i senik ten nie szczesny...no i potem 2 wasy z maslanka. no i czy w takim wypadku mam jesc kolacje? ostatni posiłek był jedzony do godziny 15.00 prosze o widomosc bo nagmatfałam i nie wiem co teraz zrobic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 404 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1292
a i mam zamiar o 17 isc na rower tak pewnie do 19 ;) ale to po asfalcie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Teraz JA! Szybka redukcja i poprawienie sylwetki :)

Następny temat

Dieta dla chcącego wrócić do formy

WHEY premium