SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coś na pobudzenie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
No cóż, w moim przypadku problemów nie było z syntetykiem. Ale z kawą też nie mam problemów, więc raczej nie mówi to nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Kawe pilem kilka razy, za kazdym razem dyskomfort na zoladku i zamiast pobudzenia (domyslam sie, ze bylo za malo kofeiny, bo jestem dosc odpoeny niestety) uczucie "zamulenia". Syntetyka lykam i jest git.
Szwagra kawa czasem goni na kibel, ale spalacze czy inne suple oparte na kofeinie tak na niego nie dzialaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2856
Mesomorph/no xplode
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
mnie tez po kawie goni czasami na kibel, kumpli niektorych tez takze cos tym jest...
poza tym lepiej dolozyc jakies witaminki/izotonik na trening niz rezygnowac z kofeiny i robic slabszy trening - zamiast czystej kofy polecam thermo speed'a, nie jest duzo droszy a fajnie sie na tym cwiczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
A jak z Xpandem Energized? Bo cenowo wychodzi całkiem ok(90 zł za 40 porcji, czyli dla mnie to 40 treningów, w nietreningowe nie mam po co brać), chyba że jest jeszcze jakaś lepsza propozycja?
Właśnie starego zwykłego Xpanda wspominam nieźle, koncentracja i chęć do połamania sztang była bardzo duża i także stosowałem go tylko przed treningiem. Nie potrzebuję suplementacji kreatyną itd, potrzebuję tylko czegoś co da mi kopa na treningu, bo jestem rozleniwiony.

Tak w sumie to jeszcze mam pół puchy tego Xpanda, ale jest już chyba ze 2-3 miesiące po dacie ważności Zbrylił się niemiłosiernie, poza tym reszta wygląda w normie, ale nie wiem czy warto ryzykować

Zmieniony przez - Granathar w dniu 2011-04-01 15:10:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
sprobuj jedna porcje jak bedzie ok to zjesz, jak nie to wyrzucisz - po jednej porcji poza sraczka nic Ci nie bedzie
co do energized - bez rewelacji, sa duzo lepsze i tansze srodki.
Interesuje Cie pompa czy tylko pobudzenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Pompe sobie sam umiem załatwić, więc generalnie jest drugoplanowa. Potrzebuję czegoś, co sprawi że będę miał ochotę połamać te sztangi, da mi więcej pewności siebie i lepszą koncentrację(i nie zabierze mi snu w nocy:P).

Wziąłem dzisiaj pół miarki, na razie żyję(ale nic nie czuję) Jutro dziabnę sobie całą miarkę przed treningiem, ale jestem sceptycznie nastawiony.

Zmieniony przez - Granathar w dniu 2011-04-01 15:46:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2856
bierz Mesomorph
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Mesomorph jest drogi jak ch*j. Poza tym chyba za mocny nawet by był.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bialko+ryz+oliwa z oliwek

Następny temat

ZMA EFX czy ZMA OLIMP

WHEY premium