SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clomid vs Nolva

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2688
Jaka jest różnica pomiędzy Clomidem a Nolvą przy odbloku. Różnią się skutecznością, skutkami ubocznymi, itd..?? Który lepiej stosować, a może oba? Mój pierwszy cykl robiny na propie odblokowywałem Clomidem i średnio się po nim czułem, do tego jakieś tendencje do depresji.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 714 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16545
clom ponoc wiecej skutkow ubocznych, nawet zaburzenia wzroku, czy tak jak piszesz deprecha. JA osobiscie nie mialem zadnych, tzn czy clom czy nolva samopoczucie slabe, wiadomo jak na odbloku. Mnie clom odbokowuje zdecydowanie szybciej, przynajmniej jesli chodzi o faje. nolva tez pogarsza sprawe z prolaktyna jak masz podwyrzszona co sie u mnie nawet po testo zdarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
https://www.sfd.pl/CLOMID_vs_NOLVADEX_art_-t171688.html

https://www.sfd.pl/***_Clomid_vs_Nolvadex_***-t97752.html

Zmieniony przez - Hermann1 w dniu 2012-12-03 10:50:52

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2688
Wielkie dzięki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94455 Napisanych postów 364395 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669008
mi osobiście clom lepiej podchodzi,a najlepiej combo z obu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2688
a jak bierze się kombo? raz jeden raz drugi, razem, czy jeszce inaczej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94455 Napisanych postów 364395 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669008
razem równo,tylko nolve daje się o ten minimum tydzień więcej od clomidu,ja osobiście zawsze lecę clom 1-3 50 mg(pierwsze dni większą dawkę,ale większość osób leci stałą) 1-4 nolva pierwsze 3 tyg 20 mg w ost 4 tyg schodzę na 10 mg,oczywiście nie sugeruj się tą rozpiską,bo pct też jest sprawa indywidualną zależna od cyklu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2688
oki to spróbuję combo, a o szczegóły podpytam jak będę się przygotowywał do konkretnego cyklu:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w ulozeniu cyklu

Następny temat

cykl z omki

WHEY premium