SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clenbuterol - efekty uboczne

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najpierw zobacz ECA jak nie będziesz robił postępów to za clen się nie bierz, szkoda męczyć serce na darmo. nie wiadomo jak ty się do diety i aerobów będziesz przykładać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 472 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42940
Ja teraz biorę clena, to skutkiem ubocznym są dość częste bóle głowy. Pocenie się też mocne. Przy wysiłku leci ze mnie jak ze świni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 64
Po wysiłku jasna sprawa, ale czy to samo dzieje się podczas codziennych czynności ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94814 Napisanych postów 364809 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670154
sprawa indywidualna

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 64
No rozumiem. To już zapytam tutaj żeby nie zakładać kolejnego tematu. Jakie suplementy warto zastosować razem z clenem ?? Trening i dieta to kwestia odrębna i już mam to opracowane.
Planowałem użyć białka naturalnego z Ostrowii (100% protein) i do tego jakiś spalacz. Wystarczy czy coś jeszcze ?? Nie ukrywam że ciężko trenuję i spodziewam się dosyć szybkiego efektu (w miarę możliwości).
No i dodatkowo zaopatrzyłem się już w magnez i wapń żeby uniknąć jakiś skurczów mięśni i ścięgien ...

Zmieniony przez - Nexave w dniu 2013-03-25 11:18:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tylko witaminy bo z małą ilością żarcia i siłką z arobami szybko je wypłukasz na clenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 54 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 110
Osobiscie po Clenie mialem ciezko probowalem Clena z Lyka labs to byla jakas kosa straszna juz po 1 tabletce mialem jakies dziwne kolotania serca (czulem ze nie bilo tj zawsze) strasznie zaczelo mnie czesc dloniami i bol glowy. po 2 dniu bylo juz lepiej a po 3i 4 dniu bylo juz ok w sumie tylko sie pocilem jak swinia ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 54 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 110
Fakt zapomnialem dodac o braku apetytu i bezsennosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 64
Czyli już nie warto dokładać białeczka i jakiegoś spalacza ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94814 Napisanych postów 364809 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670154
białko wg braków w diecie,a spalacz w przerwie od clenu ew.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok i odżywki na spadki

Następny temat

Kreatyna przed czy po cyklu (forma na lato)

WHEY premium