SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clen + Winstrol przy diecie redukcyjnej

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6233

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Big i Ted- wielkie dzieki.
Oczywiscie dla Teda- sog,
Big juz soga ode mnie dostal.

Ted, o ile dobrze rozumuje, proponujesz, abym robil klasyczny trening masowy czyli np.:
kazda grupa raz w tygodniu (bo tak normalnie cwicze mase, duze grupy ok. 10-12 serii, mniejsze 8-10, Zakres powtorzen 8-12.
Pytania, jakie mi sie nasuwaja:
-mozna stosowac np. serie laczone i superserie czy lepiej nie ryzykowac podbijania katabolizmu tego typu technikami (przy niskiej podazy weglowodanow)?
-jakiej dlugosci przerwy stosowac pomiedzy seriami: 1 minuta starczy, czy konsekwentnie jak w -moim przynajmniej- treningu masowym wydluzyc je do 2 minut?,
-rozumiem, ze trening aerobowy codziennie? a moze bezpieczniej zaczac od 3-4x w tygodniu? (wiem, ze musze sie tu wczuc we wlasny organizm, ale moze macie jakies sugestie?),
-z weglowodanami na serio zjechac od razu do 200 g?
-wstyd sie przyznac: co to jest CKD?
Jeszcze raz dzieki


Pozdrowienia dla wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ted- sorry. Sog nie wskoczyl- musialem juz Ci go kiedys wrzucic

Pozdrowienia dla wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Wpadlem tylko na chwile zeby wyrwac chwasty Wieczorem bede dluzej to odpowiem na Twoje pytania.

Pozdro
Ted

--- Primum NON Nocere ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam nadzieje, ze nikt sie nie obrazi, ze raz podbije

Pozdrowienia dla wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Przeczytalem i juz odpowiadam. Moje uwagi oparte sa na wlasnych spostrzezeniach, trening "masowy" sprawdza sie w momencie gdy zalezy Ci na utrzymaniu max ilosci miesni a spalaniu tkanki tluszczowej. Trening ze srednim obciazeniem, duze ilosci powtorzen, krotkie przerwy ewidentnie przyspieszaja utrate wagi aczkolwiek kosztem miesni. W duzym uproszczeniu trening na rzezbe przypomina trening aerobowy o zmiennym pulsie. Moim zdaniem polaczenie treningu na rzezbe i aerobow jest idealnym rozwiazaniem dla osob ktorych glownym celem jest redukcja wagi. Oczywiscie stosujac SAA jakakolwiek forma ruchu bedzie zbawienna dla naszej muskulatury ale to inna bajka. Podsumowujac, podtrzymuje moja propozycje odnosnie polaczenia treningu masowego z aerobami. Co do ilosci powtorzen, przerw nie wypowiem sie, musisz dobrac to indywidualnie. Mozesz tez zalozyc topic w treningu, tam Michail czy inna osoba specjalizujaca sie w takich poradach rozwieje Twoje watpliwosci.

Z weglowodanami zjezdzalbym stopniowo, bedziesz mial szanse obserwowac reakcje organizmu. CKD to skrot od Cyclic Ketogenic Diet, dieta oparta na tluszczach i bialko praktycznie bez wegli (max20g dziennie). Wykorzystuje ona efekt ketozy - organizm postawiony w sytacji braku glikogenu w miesniach i watrobie, zmuszony jest przestawic sie na spalanie tluszczu. Cyclic bo przewaznie sklada sie z wielu tygodniowych cykli (5 dni bialko/tluszcz, 2 dni ladowanie weglowodanow). Zreszta na pewno wiesz o co chodzi. Stad moje pytanie czy toleruejsz np oliwe z oliwek, bo gdybys byl w stanie przejsc na ta diete, efekty bylyby piorunujace.


Pozdro
Ted

--- Primum NON Nocere ---

Zmieniony przez - Ted w dniu 2003-03-20 00:10:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ted,
naprawde wielkie dzieki. Niestety dieta tluszczowa (a wlasciwie ketonowa) odpada zdecydowanie- wczoraj przesadzilem z tluszczami (mowilem, ze czasem puszcam diete w czasie cyklu masowego) i skutek jest taki, ze dzisiaj nie z wlasnej woli musze pic jakies ogromne ilosci wody (domysl sie dlaczego
).
A temacik w treningu wlasnie zakladam.
Jeszcze raz dzieki

Pozdrowienia dla wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
He he, domyslama sie Jak bedziesz mial jeszcze jakies pytania to wal smialo, milo jest porozmawiac z czlowiekiem ktory jest swiadom swoich decyzji i wie co chce osiagnac. Trzymaj sie.


Pozdro
Ted

--- Primum NON Nocere ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podziele sie z wami pewna tajemnica na temat clenbuterolu (spiroprentu)
Rok temu spotkalem sie z znajomym (powiem tylko, ze zawodowiec), i z przerazeniem opowiadal sytuacje, ktora mu sie przytrafila. Czekajac na przystanku zjechal po plocie i ledwo co go odratowali. Powiedziel mi ze spiroprent jest b. niebezpieczny, poniewaz procz wywolywania stanu podgoraczkowego(sprzyjajacego spalaniu i wiekszej sile) ma dzialanie najprawdopodobniej na poszerzanie sie naczyn (o ile dobrze pamietam-sytuacja miala miejsce 2lata temu), co moze miec tragiczne skutki. Tluszcz bezpieczniej zgubic odpowiednia dieta i treningiem areobowym, kolega chwali rowniez HMB,choc drohie i dlugo je trzeba brac. Spiroprent jest lepszy dla sily, przed zawodami(trudno wykryc).
Pozdrawiam wszystkich pakerow !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
BigSasza, dobrze ze o tym wspomniales, bo jak tlumacze mlodym ze to jest niebezpieczny srodek to ne wierza NIE KAZDY moze go brac, znam osobiscie kilka osob, ktore kompletnie nie toleruja clenbuterolu, efekty uboczne byly tak silne (lacznie z omdleniem) ze juz nigdy nie zdecyduja sie na taka "kuracje".


Pozdro
Ted

--- Primum NON Nocere ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bigsasza,
oczywiscie, ze Clenbuterol poszerza naczynia krwionosne,
dzieki temu znajduje zastosowanie u astmatykow: hamujac skurcz miesniowki gladkiej w plucach, sila rzeczy ogranicza tez skurcz miesniowki naczyniowej. Stad sie biora np. bole glowe u osob siegajacych po Clen (przekrwienie platow czolowych mozgu). Niektorzy maja obnizona pobudliwosc miesniowki gladkiej i dla takich osob leki rozluzniajace miesniowke gladka moga byc niebezpieczne. Wiem o tym. Ale dzieki za rade.

Pozdrowienia dla wszystkich
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAK CWICZYC PRZY CYLKU METANABOLEM ??????????????????????????????????????????????????

Następny temat

PYTANIE DO FACHOWCÓW

WHEY premium